Головна Новини Виглянь ясне сонечко
Виглянь ясне сонечко

Мультимедійна презентація

У дні літніх канікул діти, члени клубу «Мрійник», відвідали захід відділу мистецтв «Виглянь ясне сонечко», подивились відеоряд картин українських художників «Квіти за тином» К. Білокур, «Червоні маки» В. Шкуринського, «Білі іриси» І. Грищенка та картину Миколи Пимоненко «Київська квіткарка».

SAM 5008 651x488

В ході заходу звучали відомі українські пісні «Ой, не світи, місяченьку» та «Я піду в далекі гори…» у виконанні Квітки Цісик у супроводі відеоряду з прекрасними українськими пейзажами.

SAM 5009 651x488

Діти познайомились з життям і творчістю відомої співачки Квітки Цісик, яка народилась у США, але батьки були емігрантами з України. В Америці   вона  отримала звання «Золотий голос Америки», але Україна завжди була в її серці і вона із задоволенням виконувала українські пісні.

SAM 5016 651x488

Підготувала і провела:

Баланчук С.В. – провідний бібліотекар

відділу мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей