BOOK ЛІТО

Літо до бібліотеки увірвалося гучним сміхом

і нестримним креативом.

Бібліотека стає цікавим місцем літнього дитячого дозвілля.

Кожен день в бібліотеці - це яскрава подія!

В дні літніх канікул неможливо обійтися без Дня казок ! Разом із

бібліотекарями читачі Центру позашкільної роботи №1, пришкільних таборів СШ №23, СШ №67 пройшли по дорогам казок за допомогою завдань, допомогли всім героям повернутися на сторінки своїх книг.

foto 1 651x488

Відвідувачам із Недільної школи при Свято-Успенському Соборі

було дуже цікаво дізнатися історію Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей та будівлі в якій вона знаходиться. З великим захопленням пройшлися по залам ... І, звичайно, переконалися ″на власні очі″, що в бібліотеці не тільки можна брати додому книжки, а й весело проводити час!

Діти з пришкільного табору СШ №67 поринули у чарівний світ Гаррі Поттера, а повернувшись до реальності - розмовляли про фаст - фуд і, звичайно ж, розважалися за допомогою загадок, квестів та рухливих ігор!

foto 2 651x488

А наш хороший друг Іван Романенко - показав юним читачам як за допомогою фото камери "варяться" і "смажаться" мультфільми.

Не завжди діти з пришкільного табору мають можливість прийти до бібліотеки, тому наші фахівці йдуть в гості до дітвори. Цього разу ми відвідали табір НВК №36. Анна Горб та Оксана Магда, за допомогою захоплюючих вікторин і завдань, розкрили секрети етикету разом з маркізом Етикетом.

А тим часом, в стінах бібліотеки наші файні сусіди із дитячого клубу "Мрійник" – подивилися картини українських художників. Під супровід відеоряду з чудовими українськими пейзажами – співали пісні та ознайомились з життям і творчістю відомої співачки Квітки Цісик.

У відділі Мистецтв відбулась віртуальна подорож «Сім чудес світу». Жанна Салатенко розповіла дітям про архітектурні шедеври, які увійшли до списку семи чудес світу. Ознайомились з історією виникнення безцінних пам'яток культури, з міфами і легендами пов’язаними з ними.

А бібліотечний десант в гостях у літньому таборі СШ № 85 і № 50. Діти із задоволенням дивилися програму присвячену гумористичному дитячому журналу. За допомогою гри, повторили правила поведінки на дорозі.

foto 3 651x434

«Що можна робити в бібліотеці влітку?» - запитаєте ви.

Багато чого цікавого, несподіваного, захоплюючого!

На випадок, якщо відвідувачі не знають, чим зайнятися - фахівці бібліотеки розкажуть про книжкові новинки, проведуть різноманітні вікторини та інтелектуальні ігри.

Любі читачі, ми завжди раді ВАМ !