Оазис любові, казки, дитинства

КОЛИ ЗА ВІКНОМ СПЕКА….

Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей –

це оазис любові, казки, дитинства.

У цьому переконалися гості Єврейського Культурного Центру «Соломоніка». Дошкільнята завітали до бібліотеки на екскурсію. Юним відвідувачам вдалося відкрити чарівні двері абонементу та читальної зали казковим ключиком, поспілкуватися з прекрасною Білосніжкою. Саме вона запропонувала діткам прочитати казки на літературному пікнічку «Жива книга». Діти з захопленням спілкувалися з бібліотекарями, які розповіли про рекордсменів серед книг, а також надали можливість потримати найменшу і найбільшу книжки з фонду нашої бібліотеки. Малята бавились книжками-іграшками, звуковими, сенсорними літературними об’єктами.

Зустріч закінчилася переглядом лялькової вистави «Бібліотечный теремок» та переглядом уривку з мультфільму «The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore».

«Коли ми знову завітаємо до бібліотеки?»,- питали у своїх вихователів задоволені та щасливі малюки.

Prezentatsiya1 654x491

Ми завжди раді зустрічі з вами, шановні!