«Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення»

У День міста Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей взяла участь в презентації – бенефісі «Бібліотеки Дніпропетровщини запрошують на побачення», який проходив у міському парку ім. Лазаря Глоби. Працівники бібліотеки підготували низку інтелектуальних та розважальних заходів для юних городян міста: open- air «Розважайся, вчись, читай» з арт – майстернею та ігровою програмою «Грайлики – читайлики».

Дуже добре сприйняли відвідувачі бібліомікс "Бібліотека ароматів", який підготував відділ довідково-бібліографічного та довідкового обслуговування бібліотеки, краєзнавчий пінг - понг "Відоме і невідомеPRO Dnipro" з відділом обслуговування користувачів 5 - 9 класів, майстер - клас з орігами "Барвистий сюрприз" відділу мистецтв. Молодші відвідувачі парку з задоволенням переглянули лялькову виставу, малювали, складали пазли, бавилися мильними бульбашками.

Бібліотекарі перетворились на казкових героїв та рекламували нові книги для дітей і пропонували відвідати бібліотеку. Було весело та гамірно. Свято вдалося!

2-bibliomix

3-ping-pong