Під час чергового заняття клубу  "Happy English" діти читали другий варіант історії "Snow White and the seven dwarfs" та перекладали текст.

Читаючи текст казки, діти удосконалювали  вимову слів, знаходили  та  вивчали нові слова,  наприклад "to approach", "to flee","to discover", "witch", "unconsciousness", "deed" та фразові дієслова "to set out for", "to lean over" та ін.

Наступним етапом заняття було виконання завдань на розуміння змісту казки, де діти відповідали на запитання; визначали правдивий чи фальшивий зміст речення; вставляли в реченнях пропущені слова.

Наприкінці заняття діти виконували ролі героїв казки "Snow White", Act 2 - "The Forest" у формі діалогу та переглядали мультфільм "Christmas Story.English Conversation".