Клуб «Білий лелека»

В рамках клубу гармонійного розвитку «Білий лелека» відбулися голосні читання «Згадуємо літо на книжкових островах». Бібліотекарі та батьки по черзі натхненно читали дітям українські народні казки, оповідання В. Сухомлинського, обговорювали прочитане.

З задоволенням діти переглянули лялькову виставу «Казка №1» «Ягод и грибов не счесть.» Тепер клуб працює за програмою «Обережні казки для дітей» із циклу «БЖД», і кожного разу малеча буде знайомитись з правилами безпечної поведінки.

Психолог Панченко В.М. продовжила консультацію на тему «Бібліотерапія». ЇЇ поради, як завжди , батьки сприймали з великою цікавістю та повагою.

В майстерні « Hand-made для маленьких дітей » діти виговотовили аплікації « Золоті дерева» та задоволені побігли до танц-класу, який цього разу провела бібліотечна красуня Чорна І.І.

Наступна зустріч 21.10.2018

biluy leleka