22 лютого 2022 р.студенти Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу  культури  за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали з навчальною практикою   Дніпропетровську обласну бібліотеку для дітей.

Метою навчальної практики є ознайомлення студентів зі специфікою обраного фаху, отримання ними первинних професійних умінь і навичок. В цьому сенсі навчальна практика є важливим етапом підготовки фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи.

Основне завдання: розширення і закріплення знань, отриманих студентами під час вивчення теоретичного матеріалу спеціальних дисциплін, надбання практичних навичок системного аналізу документообігу та специфіки інформаційної діяльності , необхідних для самостійного виконання роботи.

Фахівці бібліотеки надали консультації студентам з різних напрямків бібліотечної справи.