Ще кілька видавництв і авторів приєдналися до  ініціативи та надали читачам безкоштовний доступ до своїх книг у мобільному додатку Yakаboo:
Бренд Бук Паблішинг
Бурда-Україна
Видавництво "ІСП”
Наразі вже 50 видавництв та авторів відкрили доступ для безкоштовного читання електронних та аудіокниг в нашому додатку. Для багатьох українців читання це не просто можливість відволіктися — це неймовірна підтримка та джерело сили. Тож наша книжкова платформа вдячна видавцям за співпрацю та єднання заради перемоги України.
Завантажуйте мобільний додаток Yakaboo на смартфон та читайте безкоштовно будь-де і будь коли:
📍Google Play — https://bit.ly/3J0B4mp