Білий лелека

Бібліотечний простір-сфера взаємодії трьох суб’єктів: дитини, бібліотекаря, та середовища, в якому вони співіснують. В нашій бібліотеці передбачені різні розвиваючі осередки, відповідно до видів діяльності маленьких читачів, що відвідують клуб гармонійного розвитку «Білий лелека».

Презентацію «Українські народні традиції. Масляна» діти переглянули в «Літературній вітальні». В ігровому осередку «Дитячий розвивайко» наші гості передивлялись тактильні, звукові та панорамні книжки, бавились конструкторами та іграшками. У «Куточку творчості» малювали власні «шедеври», складали мозаїку та пазли, розмальовували картинки.

Читання уголос- це улюблений момент спілкування дітей з бібліотекарем. Книжку У. Старка «Закоханий Сплет», яку запропонувала для прослуховування «Чарівна рожева валізка», малята слухали, зручно примостившись на «Казковій ковдрочці». В цей час батьки спілкувалися з улюбленим психологом Панченко В.М., обговорюючи актуальну тему про дитячі сновидіння.

Голосною та веселою музикою танцпол «Dans Baby» закружляв талановитих дітей у запальних танцях та хороводах, якими вони запрошували весну і сонечко на гостини. Юні читачі виготовили у творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» 3-Д квіти у вазонах.

Для повноцінного розумового та емоційного розвитку дитини, потрібна саме бібліотека з її предметно- розвивальним середовищем. Робота клубу «Білий лелека» націлена саме на гармонійний розвиток особистості.

Наступна зустріч відбудеться 21.04.19

Приходьте, буде весело!