Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. В цей день у 1948 році була створена Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети. Значну роль у цьому відіграють заходи, що проводяться до Всесвітнього дня здоров’я, основною метою яких є зосередження уваги людей до свого здоров’я, профілактики захворювань, мотивації до здорового способу життя. Пропонуємо пізнавальну мандрівку-подорож до країни здоров'я.