facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Головна Довідка про заклад
Довідка про заклад
Довідка про заклад

КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» започаткована в 1922 р.

P8030018       Щорічно обслуговує 16 тисяч користувачів дошкільного та шкільного віку, організаторів дитячого читання. Бібліотечний фонд на 01.01.2012 р. становить близько 173,0 тис. примірників. Щорічно заклад передплачує понад 200 назв періодичних видань для різних вікових категорій. У фонді бібліотеки налічується близько 1000 примірників аудіо книг. Заклад фінансується з обласного бюджету.

         Постійно вивчаються інтереси читачів т працюють клуби та групи за інтересами: «Юні дослідники рідного краю», «Ліцеїст», ляльковий театр «Кольорове диво», «Художній вернісаж», «Моє серденько» та інші.

         Читачі закладу та бібліотек області щорічно приймають участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах. Найбільш популярним став у читачів Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач року», серед обласних «Віват читач», сімейні конкурси до Міжнародного дня захисту дітей. тиждень дитячого читання щорічно проходить в березні, в дні весняних канікул. В рамках цих заходів – презентації нових книг, зустрічі з письменниками, вікторини, літературні вечори, КВК.

         Партнерські стосунки бібліотеки з обласною організацією національної спілки письменників України. На базі бібліотеки щомісяця проходять засідання секції дитячої та юнацької літератури «Джерело», де письменники, які пишуть для дітей обговорюють свої нові книги, проекти.

         Бібліотеки області постійно працюють з творчо обдарованими дітьми. В результаті цієї співпраці вже видано 4 збірники «Ластів’ят». Збирається матеріал для 5-ої збірки. В 4-х випусках об’єднано більше 300 авторів-початківців Дніпропетровщини, читачів дитячих бібліотек області.

         Заклад співпрацює з управлінням у справах молоді облдержадміністрації. З 2007 р. щорічно спільно проводили конкурс «Молода муза».

         В результаті роботи з громадськістю бібліотека щорічно проводить спільні конкурси з громадсько-патріотичним об’єднанням «Примножимо славу Придніпров’я» (Березка В.В.) та обласною організацією Русь ( Симонова Л.С.) серед читачів бібліотек для дітей.

         В результаті тісної співпраці з міською студією дитячого телебачення «Вместе» щотижня глядачам рекомендуються кращі зразки української та світової літератури, періодичні видання. Фахівці бібліотеки ведуть спільно з студійцями рубрики: «Книжкові секрети», «Казкові історії», «Все про мистецтво».

 


Joomla inotur Finland