facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події Моє серденько
Моє серденько
Зустріч клубу «Моє серденько»

Відбулася перша, після літніх канікул, зустріч клубу «Моє серденько».

         Діти переглянули вистави «Ріпка» та «Курочка Ряба», працювали в «Творчій майстерні», весело співали та танцювали. Батьки в цей час слухали консультацію психолога Панченко В.М. «Казка в життєвій компетенції дитини».

         Провідний бібліотекар Монська Т.В. провела бібліотечну хвилинку, презентувавши книгу Таро Гомі «Альбом для розвитку креативності». «Родзинкою» цієї зустрічі стала яскрава дитяча фотосесія.

         Наступна зустріч відбудеться 08.10.2014 року о 10:30.

1111

 
«Моє серденько» знову зустрілися в обласній бібліотеці для дітей.

26 березня члени клубу «Моє серденько» знову зустрілися в обласній бібліотеці для дітей.

«Hand-made для умілих дітей проводить соціолог бібліотеки Нода В.М.».

«Зайченята від маляток».

«Я буду грати Жабку!».

Наступна зустріч клубу відбудеться 9 квітня о 10:30. Чекаємо на Вас в нашій бібліотеці, любі читачі!

 

 

 
Чергове засідання

Не зважаючи на снігові замети, та низьку температуру, 29.01.2014 відбулась чергова зустріч членів клубу «Моє серденько».

Діти співчували маленькому півнику-герою лялькової вистави «Кукареку», який ніяк не міг знайти свій голос; вкотре, затамувавши подих, переймалися подіями казки «Курочка Ряба».

Провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл. Монська Т.В. провела для батьків «бібліохвилинку», під час якої познайомила з творчістю письменниці та перекладача І.Токмакової – однією з кращих дитячих літераторів.

Майстер-клас «Hand-made для маленьких дітей» цього разу провели наші гості, яких ми запросили з центру раннього розвитку дитини «Ed House». Вони навчили дітей ліпити зайчиків з глини. Ліпка з глини корисна для раннього розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей.

 

                 

Батьків дуже зацікавила тема консультації психолога Панченко В.М. «Дитячі сни».

Потім батьки разом з діточками в «Куточку творчості» гралися з кеглями, м’ячем, конструктором.

 

А ще пізніше танцювали веселі танці «Буги-вуги» та «Наші ручки». Деяких діточок доводилось вмовляти йти вже додому, щоб потім знову зустрітися. Не сумуйте, любі! Наша наступна зустріч відбудеться 12.02.2014 о 10:30. Приходьте! Буде лялькова вистава, потанцюємо, пограємось, навчимось робити «валентинки».

 

 
Святий Миколай

19 грудня 2013р.

«Із неба в український край іде зимовий Миколай» - таку назву отримала театралізована ігрова програма, яку підготував відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл.

Захід провела бібліотекар ІІ категорії Крючкова Ю.С. Вона розповіла історію виникнення цього свята, а діти подивились лялькову виставу про Святого Миколая. У конкурсі віршів та пісень про Миколая переможців не було. Бо всі діточки дуже ретельно підготувались і виступали чудово, тому всі отримали солодкі подарунки.

2

 

4

5

11

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 6
Joomla inotur Finland