facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події Моє серденько
Моє серденько
Моє серденько

Клуб родинного читання «Моє серденько» зустрічав своїх друзів. Маленькі читачі із великим задоволенням дивилися лялькову виставу казки «Теремок», сміялися, раділи, плескали в долоні. Ця казка навчила дітей на прикладі героїв-тварин дружнім відносинам, підтримувати один одного в скрутну хвилину.

Провідний бібліотекар Монська Т.В. ознайомила присутніх з книгами серії «Малюкам про хороше», які навчають дітей добра, справедливості та працелюбності.

Психолог бібліотеки висвітлила батькам тему «Дитячі фантазії: правда та вигадки», в цей час діти робили своїми руками пухнастих зайченят із вати, грали в іграшки, переглядали книжки.

Коллаж моє серденько 13.04.2016

 
Моє серденько

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною».

Сторінками книги Діни Непомнящої « Мама для мамонтенка» діти з родинного клубу сімейного читання «Моє серденько» відправились далеко-далеко на північ, адже там сталося диво! Невідомо звідки з’явилось маленьке мамонтеня, та мами не було поруч.

Kolaj mo 681x511

Спостерігаючи за ляльковою виставою малята переймалися проблемою маленького героя, та щиро раділи знайденій матусі.

На приємній ноті малюки взялися за створення гарної райдуги, яка проявилася після дощу. Таким гарним дарунком вони вітатимуть мам зі святом весни.

Традиційно зустріч завершилась веселими танцями, а мами отримали консультацію психолога про користь пластилінової терапії.

 
Моє серденько

 

Маленькі діти – дуже непередбачені. Зараз вони хочуть гратися, через дві хвилини їм треба книжки читати, а ще через п’ять – малювати на шпалерах. Але одне ми знаємо точно: лялькову виставу дітлахи бажають дивитися завжди!

Саме з лялькової вистави «Заюшкина избушка» і розпочалася перша в цьому році зустріч учасників родинного клубу сімейного читання «Моє серденько». В рамках бесіди «Бібліохвилинка» провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Монська Т.В. познайомила батьків з книгою Уільяма та Марти Сірс «Ваш малыш от рождения до двух лет». Психолог бібліотеки Панченко В.Н. розповіла про дитячу жадібність та джерела її виникнення.

Kolaj mo 807x605

Подарунком для малечі стала друга лялькова вистава «Курочка Ряба».

Наступна зустріч клубу «Моє серденько» відбудеться 25.02.2016 о 10:30.

Чекаємо на Вас!

 
«Моє серденько»

«Маленькі діти так швидко вчаться, тому, що роблять від 50 до 100

відкриттів» - так стверджують   вчені. В перші роки життя вони отримують більше інформації, ніж за всі наступні роки.

Чергове засідання родинного клубу сімейного читання «Моє серденько» розпочалося з пальчикової гри «Листочок осінній», далі пройшла лялькова вистава «Троє поросят» за казкою С. Михалкова та майстер клас з аплікації «Веселе поросятко».

Kollaj 642x482

Матусі отримали консультацію психолога на тему: «Стреси та шляхи їх подолання», а діти танцювали разом з співробітниками бібліотеки. Наприкінці заняття кожне маля обрало собі книжечку та попрощалося до наступного разу.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 6
Joomla inotur Finland