facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події Моє серденько
Моє серденько
«Осіннє сонечко»

В сонячний осінній день діти з родинного клубу сімейного читання «Моє серденько» відправилися у подорожна чарівному паровозику.

Чарівна подорож розпочалася зі станції «Театральна», де дітлахи подивилися лялькову виставу «Веселі друзі», вивчили веселу пальчикову гру «Листя осіннє тихенько кружляє».

Провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Монська Т.В. познайомила батьків з друкованою продукцією відділу «Майстер-клас для батьків: дитячі книжки - коли потрібно починати читати?», «Пам’ятка: виховуємо любов до читання».

Коллаж мо серденько 28.10.2015

На станції «Творча» маленькі рученята зробили аплікацію «Чарівний паровозик». Психолог бібліотеки Панченко В.М. розповіла батькам про проблеми дитячих сновидінь.

На станції «Танцювальна» маленькі читачі весело рухалися в такт дитячих розвиваючих пісень.

Наступна зустріч клубу відбудеться 11.11.2015 о 10:30.

 
Моє серденько

«Моє серденько»

Перша вереснева зустріч

Осіннє сонечко заглянуло у бібліотечне віконечко, коли після літнього відпочинку знову гостинно відкрив свої двері родинний клуб сімейного читання «Моє серденько».

Діти переглянули лялькову виставу «Вередливе мишеня» за казкою С. Я. Маршака. У творчій майстерні «Нand-made для умілих дітей» створили паперову іграшку «Мишенятко Крапелька». Соціолог бібліотеки Нода В. М. провела консультацію для батьків «Творчість – запорука гармонійного розвитку дитини».

Маленькі читачі погралися в ігровому куточку «Дитячий розвивайко», весело танцювали разом з бібліотекарями та матусями.

На згадку про зустріч дітям подарували книжкові закладки.

Mo 645x484

 
Моє серденько

20.05.2015р. відбулася заключна перед літніми канікулами зустріч родинного клубу сімейного читання «Моє серденько».

На цьому засіданні директор обласної бібліотеки для дітей О.І.Шарабура нагородила грамотами почесних учасників клубу, а найактивніші отримали ще цінні подарунки – книги.

Kollaj serdenyko 20.05.2015 642x482

Діти подивилися лялькову виставу «Як курчатко сонечко шукало» поставлену за мотивами словацької народної казки. На майстер-класі, проведеному бібліотекарем Д.В.Грек, діточки вчилися робити 3-D аплікацію «Гусеничка» з елементами шнурування, що розвиває дрібну моторику малюка. Психолог бібліотеки Панченко В.М. провела групову консультацію на тему «Обережно: шкідливі звички». Завершилася зустріч обміном книг, запальними танцями та побажанням веселих та безпечних канікул.

 
Моє серденько

Зустрічі клубу сімейного читання «Моє серденько» вже давно стали доброю традицією. У квітні відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів були підготовлені і проведені два яскравих засідання.

Mo 642x482

«В Україні дзвони дзвонять – це ж у нас Великий день!». Ця зустріч була проведена напередодні Великодня. Маленькі читачі подивилися лялькову виставу «Свята Неділя», а дорослі – послухали розповідь психолога Панченко В.М. про відмінності у вихованні дівчаток і хлопчиків.

Доречною була «Бібліохвилинка» провідного бібліотекаря відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Т.В. Монської, на якій вона розказала про дитячу і дорослу літературу з тематики свята.

В «Творчій майстерні» малята виготовили підставки для писанок «Кроликові обійми».

«Бебітека: разом з книгою танцюємо, граємось, зростаємо». Такою була тема нашої другої зустрічі. Рухливі ігри – невід’ємна частина процесу розвитку дитини до 3-х років. Тому батькам необхідно знати, які саме ігри корисні дитині, а які навпаки, шкодять правильному розвитку. Провідний бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів у рамках «Бібліохвилинки» познайомила учасників клубу з книгами про рухливі ігри, психологію розвитку. Лялькова вистава «Зарядка для звірят» спонукала дітей до рухливої гри. Як творча робота маленьким читачам була запропонована аплікація «Калини китиця червона». Для виконання цієї роботи діти мали зминати невеликі шматки паперу в кулачку, що є дуже корисним для розвитку дрібної моторики. Психолог Панченко В.М. провела свій виступ у формі діалогу, охоче відповідаючи на різні запитання батьків. А які ж рухливі ігри без танців? Веселим вінцем зустрічі стали розвиваючі руханки «Тук, ток, молоток», «У жирафа плямки» та ін.

Наступна зустріч родинного клубу сімейного читання відбудеться 06.05.2015 о 10:30

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 6
Joomla inotur Finland