facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей гостинно зустрічала постійних читачів, а улюблені книжкові персонажі запрошували нових користувачів стати активними відвідувачами.

Родзинкою став майстер-клас з мультиплікації від керівника студії «Мультиварка» Івана Романенка.

Солодощі, запальна музика та цікаві книги – чудовий настрій на цілий день гарантований.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Дорослі роблять усе, щоб дитячий сміх лунав частіше, а мрії ставали дійсністю.

DSC02320 648x486

DSC02346 648x486

DSC02348 648x486

 
Букварь

           Сьогодні в стінах нашої бібліотеки відбулась дивовижна подія присвячена першій книзі школярів – Букварю. Чарівна Меррі Поппінс запросила маленьких читачів в подорож по країні Читалії. Зупинялись на багатьох цікавих станціях, та головною метою була станція Грамотійкино. Дістатися неї можуть тільки першокласники, які вивчили всі літери. На станції «Буквоєшкіно» діти зустріли Пеппі Довгу Панчоху, яка принесла звістку про викрадення Королеви Книги.

З’являється і сама викрадачка - Баба Яга, яка запевняє, що знати букви не обов’язково і повертати Королеву Книгу вона не збирається. Та діти доводять, як важливо бути грамотними і Королева Книга займає своє почесне місце.

Приємним подарунком для юних читачів стала лялькова вистава « Яка на смак буква О»

На завершення свята учні 1- Б класу школи № 23 отримали диплом про успішне прочитання Букваря.

Kollaj Proshay bukvary  1 648x486

 
Інтернешка: Google нам у допомогу

Легко і невимушено пройшла остання перед літніми канікулами зустріч учасників першої та другої сходинок клубу «Інтернешка: Google нам у допомогу». Діти мали змогу поспілкуватися, поділитися своїми планами на літо. За допомогою дидактичного матеріалу учасники першої сходинки знайомилися з програмою «Paint», її властивостями, функціями, інтерфейсом.

Учасники другої сходинки мандрували всесвітньою мережею Інтернет. Вони дізналися, що таке браузери, які вони бувають, як саме потрібно формулювати свої запити. У малечі була можливість знайти відповіді на питання, що їх цікавили: скільки очей у павучка, скільки років Олі Поляковій, чи справжній робот з фільму «Зоряні війни» та багато іншого. Розвагою стало знайомство з безпечними сайтами про рукоділля, комп’ютерні ігри та навчання.

Наші читачі пообіцяли, що влітку обов’язково будуть нашими частими гостями. Адже які канікули без книг?  

1496333189-7333 648x486

 
ЗнатОк

Результатом співпраці Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей та дитячого центру поглибленого вивчення англійської мови «ЗнатОк» стало яскраве свято «Проводжаємо весну з музикою».

Запальним гуцульським танцем зустріч відкрив спеціальний гість – лауреат та переможець численних міжнародних конкурсів, фольклорний ансамбль народного танцю «Веселка».

Отримати заряд бадьорості наші читачі змогли переглянувши талановиті хореографічні постановки, прослухавши вірші та пісні англійською мовою, насолодившись маленькою картинною галереєю юних учасників дитячого центру та отримавши багато приємних сюрпризів від веселої та чарівної ведучої.

Ми завжди раді підтримати нові творчі пропозиції наших колег. Запрошуємо до співпраці дитячі виховні заклади.

Kolaj Znatok 25.05.2017 642x482

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 39
Joomla inotur Finland