facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Острів Читалія на планеті Літо

Ви колись бували на острові Читалія? Ви питаєте, де він знаходиться?! Він існує на планеті Літо, куди можна потрапити лише під час канікул.

Шлях туди нелегкий! Доведеться пройти загадковими лісовими стежками, побувати у царстві «Каверзних запитань», пробиратися через володіння Чаклунки-Безграмотності, довести, що ви багато книжок прочитали і вмієте розплутувати найважчі логічні завдання.

І тільки тоді ви потрапите на планету Літо, а звідти вже і на Книжковий континент.

Таку цікаву подорож здійснили діти з пришкільного табору школи №67    м. Дніпра. Вони довели, що можуть подолати будь-які перешкоди, бо вони мають великий багаж знань.

Попереду ще багато цікавих подорожей та пригод! Рушайте до них разом з улюбленими книжками!

Ostrov CHital 645x484

 

 
Виглянь ясне сонечко

Виглянь ясне сонечко

Мультимедійна презентація

 

У дні літніх канікул діти, члени клубу «Мрійник», відвідали захід відділу мистецтв «Виглянь ясне сонечко», подивились відеоряд картин українських художників «Квіти за тином» К. Білокур, «Червоні маки» В. Шкуринського, «Білі іриси» І. Грищенка та картину Миколи Пимоненко «Київська квіткарка».

SAM 5008 651x488

   В ході заходу звучали відомі українські пісні «Ой, не світи, місяченьку» та «Я піду в далекі гори…» у виконанні Квітки Цісик у супроводі відеоряду з прекрасними українськими пейзажами.    

SAM 5009 651x488

     Діти познайомились з життям і творчістю відомої співачки Квітки Цісик, яка народилась у США, але батьки були емігрантами з України. В Америці   вона  отримала звання «Золотий голос Америки», але Україна завжди була в її серці і вона із задоволенням виконувала українські пісні.

SAM 5016 651x488

 

         

Підготувала і провела:

        Баланчук С.В. – провідний бібліотекар

        відділу мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей

 
«Мрії мого дитинства»

        Дружба – це найбільший скарб у житті. Великий український філософ Г. Сковорода стверджував, що дружба – це велика сила, що дарує підтримку і тому здобути справжнього друга – це все одно , що віднайти скарб.

        Саме тема дружби, доброти та інших людських чеснот червонною стрічкою пронизала атмосферу арт-фестивалю дитячих талантів «Мрії мого дитинства» , що проходив у Дніпровському Будинку мистецтв.

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей вже не один рік є партнером у проведенні таких чудових заходів.

        Спеціалісти книгозбірні надали можливість гостям фестивалю ознайомитись з деякими книжковими перлинами із неосяжної бібліотечної скарбниці. Виставка «Книги-ювіляри 2018» була присвячена творчості Ж. Верна та М.М. Носова. Разом з цими книжками у ваш дім прийдуть не лише вірні друзі, захоплюючі пригоди, таємниці минулого і мрії про майбутнє, цілий Всесвіт знань про рідну Землю та космічні простори.

         Веселий квест для багатьох команд розпочався на станції «Літературна вікторина», на якій учасники старанно відповідали на питання, отримували від бібліотекарів переважно добрі оцінки.

         Співробітники бібліотеки (Монська Т.В, Крючкова Ю.С, Чорна І.І) з задоволенням приймали участь у відкритті арт-фестивалю, оцінювали різні творчі завдання та конкурси,(Малювання на асфальті «Незнайка та його друзі» ); вручали дипломи переможцям фестивалю.

Це було дійсно сучасне, веселе, цікаве корисне т феєричне свято для дітей!

         Висловлюємо колективу Дніпровського Будинку мистецтв, особисто директору Слободі Валентині Володимирівні та Орловій Валентині Олександрівні щиру подяку за співпрацю та сподіваємося на подальшу спільну роботу.

30.05.2018 633x475

 
Читай - місто

Настав довго очікуваний час літніх канікул, але малеча не забуває і про улюблені книжки!

Сьогодні вони завітали до «Читай - міста», позмагались у знанні казок з Лісовиком та Бабою-Ягою, допомогли Буратіно та Незнайко навчитися читати та правилам поводженням з книгами.

По переду ще багато нових зустрічей і цікавих книжок!

Oformlenie1 657x493

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 54
Joomla inotur Finland