facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Арт-студія «Креатив»

«Самі на себе дивляться ліси,

                                 Розгублені від власної краси»

У дітей розпочалась навчальна пора. Відділ мистецтв продовжує свою роботу в студії «Креатив» за програмою 2017-2018 року. Відбувся перший майстер-клас з живопису «Самі на себе дивляться ліси, розгублені від власної краси».У ньому взяли участь діти-читачі нашої бібліотеки. В дружній, затишній атмосфері маленькі художники створювали за допомогою фарб та пензля чарівний образ золотої осені.

SAM 0724 633x475

Із задоволенням їм допомагали батьки. Діти ознайомились з технікою гуашевого живопису. Сподіваємось, що креативна арт-студія допоможе нашим дітям реалізувати свій творчий потенціал незалежно від рівня їх підготовки і віку.

SAM 0725 633x475

 

Будемо раді бачити вас на наших майстер-класах.

До нових зустрічей !

                                                                                 Керівник студії :

   Салатенко Ж.Л. –бібліотекар відділу мистецтв.

 

 
Перша зустріч клубу: творчість та розвиток

Швидко промайнуло літо і знову сімейний клуб родинного читання «Моє серденько» гостинно зустрів нових і давніх друзів.

Діти переглянули лялькову виставу «Під грибом», створену за мотивами однойменної казки В. Сутєєва, а в творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» виготовили закладку для книги «Зайчик – Пострибайчик».

Батьки слухали консультацію психолога В. М. Панченко «Відносини в сім’ї, що впливають на характер дитини», а їх діти в цей час вивчали нові танцювальні рухи.

Задоволені і веселі малюки разом з мамами та татусями обирали нові цікаві книжки, які взяли почитати додому.

Чекаємо на нові зустрічі!

Наступне засідання відбудеться 11.10.2017

Foto serdenyko 13.09.2017 630x473

 
Академія культурного лідера

Молоді спеціалісти обласної бібліотеки для дітей: Грек Д. В, Збірна Д. О та Крючкова Ю. С. взяли участь у семінарі-тренінгу «Академія культурного лідера», розрахованого на працівників культури. Захід зібрав представників цієї сфери з усіх куточків нашої області.

IMG 0872 633x475

Учасники зібрання вчилися стратегічно мислити, працювати в команді та бути постійно в контексті сьогодення. Керівник тренінгу – польський експерт Вітек Хебановський, акцентував увагу присутніх на питаннях з основних принципів планування та реалізації проектів з ефективного використання фінансових ресурсів.

IMG 1436 633x475

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 40
Joomla inotur Finland