facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Загадкові візерунки

У нашій бібліотеці завжди цікаво й затишно. Яскравих барв вихідному додали учасники клубу «Загадкові візерунки» своїми кольоровими малюнками, на яких ожили метелики.

Дітям дуже сподобалась нова книга «Великі собаки бояться маленьких дівчаток», українського автора Сергія Лоскота, про дружбу собаки Чу з маленькою дівчинкою Риською.

Kolaj 633x475

 
Комп’ютерні заняття для дітей в бібліотеці

Учасники клубу «Інтернешка: Google нам у допомогу» продовжують дізнаватися про можливості комп’ютера.

В рамках І сходинки читачі працювали в програмі Paint, дізналися про нові інструменти для малювання та вдало застосували їх на практиці.

Діти, що відвідують заняття ІІ сходинки клубу, знайомилися з програмою Microsoft Power Point, її властивостями та можливостями. Вчилися створювати найпростіші електронні презентації.

Kolaj 644x483

 
Майстер-клас

«Зоряне небо»

У відділі мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей відбувся черговий майстер-клас. Діти-читачі різного віку вчилися малювати космос, зірки, планети сонячної системи методом монотипія. Їм допомогали батьки, які активно підключилися до роботи. Майстер-клас пройшов в дружній, творчій атмосфері і кожний отримав задоволення від творчої справи.

SAM 1895 910x1213

SAM 1923 645x484

                                               До нових зустрічей!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 45
Joomla inotur Finland