facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Моє серденько

         Весна прийшла, радість принесла… Гомінка, весела малеча, як той весняний струмочок, що дзюркоче на полях ,розвіяла тишу бібліотечних залів. Це знову гостинно розкрив свої обійми родинний клуб сімейного читання «Моє серденько».

1238598

Лялькова вистава «Країна Хохотанія», створена за мотивами казки Р.Сефа «Смеянцы», підняла настрій всім присутнім.

Поки батьки слухали консультацію психолога Панченко В.М. «Тривожність матерів», маленькі читачі завзято працювали над створенням листівки «Підсніжники для матусі». Книжки з виставок «Королева дня» та «Книга+Пригоди=Читаю з насолодою» користувалися популярністю та багато екземплярів книг читачі із задоволенням взяли додому.

Зустріч завершилася веселими танцями. Будемо раді бачити вас 11.04.2018 о 10:30.

 
Тутті-фрутті

Майстер-клас

 

   У відділі мистецтв відбувся майстер-клас з кавової акварелі «Тутті-фрутті». Діти ознайомились з оригінальною технікою, яка набуває популярності в усьому світі, створили багато цікавих малюнків в стилі coffee-art.

 

1234478

Батьки також приймали активну участь у творчому процесі разом з дітьми. І ми сподіваємось, що наші майстер класи приносять радість, натхнення та реалізацію творчих потреб.

1234480

                                                                                                           До нових зустрічей!

 
Козацькі пісні Дніпропетровщини

     У відділі мистецтв відбулось чергове заняття музичної вітальні «Музика і ти» спільно зі студентами   та викладачами Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки. Тема зустрічі «Козацькі пісні Дніпропетровщини» дуже актуальна для сьогодення, тому глядацька аудиторія тепло та доброзичливо сприймали всі музичні номери, які були представлені артистами.

1233101

   Ведуча, студентка Анастасія Стельмашик, розповіла про історію виникнення козацького фольклору; про використання козацьких пісень у творчості Л. ван Бетховена; про творчі відрядження студентів академії музики ім. Глінки у села Дніпропетровщини за народним фольклором. І сьогодні старі народні пісні, нечувані досі, переписуються, обробляються та виконуються перед слухачами фольклорним ансамблем «Калита» під керівництвом Т. Хмилюка.

1233100

   В концертній програмі звучали :

I   Фольклорний ансамбль «Калита» (кер. Т.Хмилюк)

-          - Стоїть козак на чорній кручі.

-          -  Ой у полі верба.

-          -  Ой у полі жито.

-          -  Через сад – виноград.

-          -  Послала мене мати.

II   Володимир Клименко (баян) Власні обробки народних пісень:

    -   Козак гуляє весілля

    -   Їхав козак містом

    -  Ішов козак потайком

         Присутні   були в захваті , байдужих не було. Українці - співучий народ. Люблять співати , грати на різних музичних інструментах і слухати прекрасну українську музику. Нова зустріч – це нове знайомство з музикою.  

1233102
                                                  

                                                                                            

До наступної зустрічі!

 
Білий лелека

Міцну демократичну державу можуть побудувати лише мудрі, гармонійні люди. Надзвичайно важливо якомога раніше надати молодому поколінню можливість дослухатись до себе, визначитись зі своїми уподобаннями.

Саме заняття у клубі гармонійного розвитку «Білий лелека» дає дитині змогу випробувати свої здібності в різних напрямках.

Частиною цікавого дозвілля став проект «Говірка книжечка», в рамках якого керівник клубу Монська Т. В. почала читати вголос дітям книжку «Чаппі: історія про справжню собаку» (автори Аманда Грєхем, Донна Гайнел). Вона передала естафету читання батькам, присутнім на засіданні клубу. Матусі читали книжку для своїх малят по черзі, залучаючи усі свої акторські та декламаторські здібності.

Традиційна українська народна казка «Івасик-Телесик» зазвучала по-новому, у виконанні фахівців відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Однойменна лялькова вистава стала красивою подією у житті наших маленьких читачів.

У творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» малеча з задоволенням робила аплікацію «Гуси-гусенята».

В цей час батьки уважно слухали корисну консультацію провідного психолога бібліотеки Панченко В. М. «Якщо ваша дитина шопоголік».

Зустріч завершилась сміхом, веселощами, рум’яними щічками. Танцювали завзято, з бажанням і додому йти зовсім не хотілось.

Приходьте! Буде гарно!

1219275

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 54
Joomla inotur Finland