facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Майстер-клас

«Зоряне небо»

У відділі мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей відбувся черговий майстер-клас. Діти-читачі різного віку вчилися малювати космос, зірки, планети сонячної системи методом монотипія. Їм допомогали батьки, які активно підключилися до роботи. Майстер-клас пройшов в дружній, творчій атмосфері і кожний отримав задоволення від творчої справи.

SAM 1895 910x1213

SAM 1923 645x484

                                               До нових зустрічей!

 
«Білий лелека»

Вже стало чудовою традицією – зустрічатися останньої неділі місяця у теплі та затишку клубу гармонійного розвитку «Білий лелека».

В програмі – цікава розповідь бібліотекаря про нові книжкові надходження; прем’єра музичної вистави «Коза – дереза»; творче завдання в майстерні «Hand-made» для маленьких дітей; мелодії дитячих пісень та душевне коло спілкування з психологом бібліотеки; море позитивних та захоплюючих вражень.

До нової зустрічі 26.11.2017 р. об 11-00.

Чекаємо, друзі!

Kolaj B 639x479

 
Все у твоїх руках

Співробітники відділу дошкільників та учнів 1-4-х класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей провели на базі навчально - виховного комплексу № 79 м.Дніпра захід, спрямований на формування у дітей культури здорового харчування «Все у твоїх руках».

Використовуючи театралізовані моменти бібліотекарі продемонстрували як необхідно формувати свій раціон, щоб бути завжди здоровим, активним та веселим.

SAM 1599 645x484

 
Безпека в домі

Дорослі завжди хвилюються за безпеку дітей, намагаються зробити світ максимально безпечним та доброзичливим. В житті кожного малюка будуть помилки на яких він буде вчитись сам, та багатьох краще уникнути. Саме тому співробітники відділу дошкільників та учнів 1-4 класів відвідали дитячий заклад «Калинка» з циклом заходів «Обережні казки»

Малятам була представлена лялькова вистава на основі української народної казки «Котик та Півник» про безпеку дитини в домі. Сюрпризом для дітей став «бібліо-портфельчик», в якому лежала книга Сергія Цушко «Обережним будь завжди».

Завершенням зустрічі стала рухлива розминка та фото на пам’ять.

Kotik ta p 645x363

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 47
Joomla inotur Finland