facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Посвята у читачі

Людина, яка любить читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Ці друзі – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.

З метою виховання любові до книги та розвитку інтересу до читання, у Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, відбулась посвята у читачі першокласників СШ № 35.

Дітлахи зустрілися з Королевою книг, яка познайомила їх зі своїм Книжковим королівством та його мешканцями, провела з дітьми цікаву вікторину. Учні пообіцяли, що будуть берегти, цінувати та своєчасно повертати книги до бібліотеки, попередньо ознайомившись з правилами поводження з книгами.

На завершення бібліотекар урочисто прийняла в читачі маленьких відвідувачів.

1219267

 
«Слова у рідній мові, як квіти у віночку»

Мова - це найцінніший скарб кожного народу. Вона як вогонь, що зігріває душу.

До Міжнародного дня рідної мови в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбувся захід «Слова у рідній мові, як квіти у віночку». Під час заходу учні 2 класу школи № 67 дізналися як з’явилося слово, пісня, мова народів.

Фахівці бібліотеки навчили дітей вітатися різними мовами та прочитали улюблену веселинку Грицька Бойко. Діти добре знають і люблять рідну мову.

1219209

 
«Моя Дніпропетровщина: цікаві факти, цифри, порівняння»

          З нагоди 86-ї річниці створення Дніпропетровської області (27.02) фахівці відділу зустрілись з читачами-учнями 7-х класів СШ №91 та представили краєзнавчий огляд-репортаж. На заході було розглянуто як відомі, так і незвичайні історичні факти з розвитку нашого краю, розглянуто статистичну інфографіку та слайди презентації «Чудеса світу у Дніпрі».

1214716

 
Масляна

Як на масляному тижні з труби млинці летіли!
Ви млинці, млинці, млинці, ви
млиночки мої...

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. А чи знаєте ви, що Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів, у період поклоніння язичницьким богам?

Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Давні слов’яни відзначали “проводи зими” та початок весни і весняного землеробства. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу.

І ось сьогодні, у перший день Масляної, до нас завітали читачі школи №35 м. Дніпра, щоб як можна більше дізнатися про традиції цього дійства і весело зустріти весну.

Maslenitsa 12.02.2018 645x484

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 54
Joomla inotur Finland