facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Віртуальна подорож

Музичний шлях в 120 років!

Спільно зі студентами Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки у відділі мистецтв відбулось перше заняття музичної вітальні «Музика і ти» за програмою 2017 – 2018 навчального року: « Світ – це музика, до якої треба знайти слова!». Для користувачів бібліотеки, учнів 8 - Б класу СШ № 35 проведена віртуальна подорож «Музичний шлях в 120 років», присвячена ювілею Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

            Захід відкрила завідуюча відділу мистецтв Федусь Т.М. і надала слово студентці – ведучій Катерині Кердан, яка розповіла про   історію виникнення та розвиток музичного мистецтва в Дніпропетровській академії музики ім. М.Глінки протягом 120–ти років до сьогодення. В концертній програмі звучали різноманітні музичні твори у виконанні артистів – студентів академії музики ім. М.Глінки: Анни Лозовської (фортепіано), Богдани Євстратенко (домра з фортепіано), Радміли Місікової (флейта з фортепіано ), ансамблю народних інструментів «Just girls» (кер. Вікторія Кікас) в складі: Антоніни Червонченко (домра), Катерини Кравченко (домра), Яни Злуніциної ( баян), Богдани Євстратенко (контрабас).

 

   Всі присутні були в захваті від насиченої, цікавої, колоритної концертної програми.  

kollaj 633x475

 

 
Мандруємо Україною

До книжкового фонду бібліотеки надійшла книга Юлії Каспарової «Мандруємо Україною», за якою співробітники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів запропонували читачам відправитися у подорож рідною країною.

Першими мандрівниками стали юні читачі зі школи життєтворчості № 35 м. Дніпра, які відправились у книжкову подорож до столиці козацтва - Запоріжжя.

Діти побачили, яким був цей славетний край у давні часи, коли формувалась велич Запорозької Січі. Дізнались багато цікавинок про побут козаків, про їх військові справи та багато іншого.

Усі набуті знання вони продемонстрували прийнявши активну участь у конкурсах і вікторинах.

Бібліотека запрошує всіх дітей мандрувати Україною за допомогою книг!

SAM 1513 633x475

 
Степ та воля, козацька доля

З нагоди потрійного свята жовтня – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці – фахівці бібліотеки провели історичну слайд-презентацію. Слухачами стали юні читачі 2-А класу СШ № 23. Хто такі козаки і як вони виглядали? Від кого боронили нашу землю і як це пов’язано зі святом Покрова? Всі ці та інші питання за допомогою цікавого фото і відеоматеріалу було розглянуто на заході. Родзинкою зустрічі став виступ заступника воєнного комісара військкомату Соборного району Крючко Володимира Альфредовича. Діти вільно спілкувались із сучасним захисником нашої Вітчизни і отримали відповіді на всі запитання.

P1070634 633x475

IMG 20171017 114705 633x475

 
Зустріч з писменницею

Чарівним осіннім днем відбулась зустріч читачів бібліотеки – учнів СШ № 79 з дніпропетровською письменницею Ольгою Рєпіною.

Письменниця презентувала свої книги для дітей молодшого шкільного віку «Трихи та Мнихи», «Діткам на дрімки» та «Пригоди Васі Волгіна та його друзів».

Для візуального уявлення героїв цих книжок бібліотекарі показали дві міні-вистави «Білий гном», «Золота рибка» та відеокліп «Оленятко».

Діти дізнались, що більшість історій з книги «Пригоди Васі Волгіна та його друзів» відбулися з донькою письменниці у школі. А ілюстрації до книги «Діткам на дрімки» намалювала донечка письменниці, яка вже виросла і стала дизайнером.

Для подальшого зв’язку читачів з автором діти побажали написати листи з питаннями і отримати на них відповіді.

SAM 1352 668x501

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 47
Joomla inotur Finland