facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Серпнева нарада

       28 серпня у приміщенні Дніпропетровської консерваторії ім.М.Глінки відбулась робоча нарада для керівників мистецьких навчальних закладів області. Учасникам наради було презентовано книжкову виставку «Мирна країна – щаслива дитина».

34353453

Увагу присутніх привертали книги по усім напрямкам мистецтва, до першого уроку «Україна – єдина країна», методичні матеріали та електронні видання на допомогу роботі служителям музи.

25234234235

423423535

 
Гарний настрій – запорука миру

      Обласна бібліотека для дітей долучилась до акції, яка об’єднала всю Дніпропетровщину – “Гарний настрій – запорука миру”. День проведення був обраний святковий - 23 серпня, День Державного прапору. Тому майже всі заходи були присвячені тематиці патріотизму і єдності України. Для дітей була запропонована розважальна програма “Мирна країна – щаслива дитина”.

 1916349

 
Україно! Ми діти твої, ти прийми нас в обійми свої

Свято омріяне і виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю і незалежність України.

         Директор бібліотеки О.І. Шарабура привітала з Днем Незалежності України юних читачів, присутніх в залі. Також до слова була запрошена фахівець з координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області Аліна Маймур. Вона донесла значимість цього історичного факту – проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року.

1916224

         Провідний фахівець бібліотеки Журбенко Т.О. зробила екскурс по основним датам за роки Незалежності, а відеоматеріали підготовлені бібліотекарем Чернишенко О.А. доповнили розповідь дорослих.

 
Перший день літа

          Перший день літа, 1 червня, об’єднує всіх дітей планети. Це – Міжнародний день захисту дітей. Щорічно Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей готує для своїх читачів святкову програму. В цьому році діти різного віку – від дошкільнят до підлітків - завітали до улюбленої книгозбірні. Найменші були з батьками, бабусями, дідусями. Адже постійна співпраця з родинами – один з пріоритетів нашої бібліотеки.


1729988

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Следующая > Последняя >>

Страница 46 из 51
Joomla inotur Finland