facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Провісник долі України

Провісник долі України

Шевченко логотип.jpgУ рамках програми святкування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів був проведений вечір-портрет «Свіча запалена від серця».

На захід були запрошені учні 2-А класу школи №71.

Дитинство – найпрекрасніша й найсвітліша пора в житті людини. А розповідати було про що, адже Тарас Григорович був дуже активною та обдарованою дитиною. Учні дуже уважно слухали, переживали за долю маленького Тараса. Школярі дізналися про сім’ю Тараса Григоровича, про кумедні випадки з життя, про етапи становлення його як особистості, поета, художника, революціонера. Ми були вражені, наскільки яскраво діти реагували на різні історії про маленького Тарасика. Вони весело сміялися з боротьби однорічного малюка з свинкою, дивувалися з дитячої фантазії про залізні стовпи, що небо підпирають, майже плакали, коли Тарасик залишився сиротою, засуджували насильницькі порядки в школі тих років, раділи всією душею, коли Тараса Шевченка викупили з кріпацтва. Кадри із фільму «Тарас Шевченко. Заповіт» допомогли дітям повною мірою уявити непростий життєвий шлях великої людини. Також вони познайомилися з роботами Тараса Григоровича як художника і як поета.

 
Скільки є у світі квітів, стільки є у світі мов!

Скільки є у світі квітів, стільки є у світі мов!

         Представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.
«Всі найголовніші іноземні мови можна вивчити за шість років, але для вивчення свого недостатньо цілого життя» (Вольтер).

         З Міжнародним днем рідної мови привітали читачів-учнів 9-х класів СШ № 23 фахівці відділу обслуговування читачів – учнів 5-9 класів Чернишенко О.А. і Магда О.С., провели екскурс із історіії свята, прослухали легенди про те, як люди стали розмовляти на різних мовах, про українську пісню «солов’їну», дізнались, які іноземні мови найбільш популярні сьогодні.

Людина може мати тільки одну рідну мову, але людина здатна і повинна знати багато мов, бо «скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина».

 
Молода муза

Молода муза 2013”

         Підведені підсумки та відзначено дипломами лауреатів та дипломантів заочного літературного конкурсу “Молода муза - 2013”, який проводиться з 2007 року управлінням в справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей.

         На конкурс було подано творів більш ніж від 120 авторів. До фіналу конкурсу ввійшли твори 23 авторів.

         Відзнаки отримали: в номінації “Проза” (старша група) диплом І ступеня – Юрій Пусов, ІІ ступеня Олена Грошева, Анна Ніколаєнко, ІІІ ступеня Наталія Філімошкіна, Олена Короткова, Лариса Ластовченко; в номінації “Поезія” (старша група) ІІ ступеня – Олена Короткова, Марина Шевцова, Олександр Перлатов, Владлена Скаченко, ІІІ ступеня – Яна Сілецька-Васильєва, Любов Масловська та диплом фіналістів обласного літературного конкурсу творчої молоді “Молода муза - 2013” – Симон Абрикосов, Олег Андрішко, Анна Грицюк, Данило Даніленко, Олександра Коваленко, Таїсія Козлова, Сергій Куликов, Олена Малєєва, Олена Мережко, Катерина Мохова, Ростислав Поляков, Любов Чернуха.

         Молодій музі бути!SAM 2620

SAM 2638

 
Найдемократичніший фотоконкурс

Національна бібліотека України для дітей вперше в своїй історії оголошує найдемократичніший фотоконкурс: вік учасників та місце проживання не обмежуються!

http://www.chl.kiev.ua/img6407/1.jpg

Умови фотоконкурсу:

  1. 1.Знайдіть у своєму місті, містечку, селищі місця, пов’язані з Тарасом Шевченко (це може бути вулиця, пам’ятник, музей, картина на вернісажі, книга на виставці у бібліотеці, рекламний плакат та таке інше).
  2. 2.Сфотографуйтеся поруч або на тлі, так, щоб на фото було видно табличку з назвою вулиці, пам’ятник, книгу, картину.
  3. 3.Надішліть фото в електронному вигляді на вибір:
  • На адресу бібліотеки  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , вказавши в темі листа: На фотоконкурс «map-UkraineШевченкіана»

  • На сторінку «Національна бібліотека України для дітей» 

в Контакті

  • На сторінку «Національна бібліотека України для дітей» 

у Фейсбуці

         Підпис під фото обов’язково має містити геолокацію, тобто назву населеного пункту, в якому зроблено фото, а також цікаву назву фотографії. Бажано надати до фото якусь історію про те, як і де було зроблено знімок. Наприклад: «Мої Львівські зустрічі з Шевченком. Влітку я їздив на екскурсію до Львова. В центрі міста побачив незвичайний пам’ятник Тарасу Шевченку, біля якого усі фотографувалися. Я теж це зробив».

 

         50 найкращих фотографій за підсумками віртуального голосування будуть надруковані та розміщені на вернісажі у Національній бібліотеці України для дітей.

         Фотографії, надіслані на конкурс, стають власністю бібліотеки. Вона має право публікувати їх на своєму сайті, інших Інтернет-сторінках, друкувати для виставок, вернісажів та т. ін.

         Підведення підсумків конкурсу буде приурочено до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

 

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 Следующая > Последняя >>

Страница 46 из 47
Joomla inotur Finland