facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Вересень… Львів… Книгоманія…

У період з 10 по 15   вересня 2014 року у Львові зібралися найкращі читачі України.

Від Дніпропетровської області у Львів їхали Катерина Губарик (м. Новомосковськ) і Карина Крива (м. Жовті Води).

2516

 

(Чекаємо на обід. «Япона хата»)

 

Мабуть, старовинне місто настільки зраділо своїм гостям, що зустріло нас дуже сильним дощем.

 

Та чи злякає якийсь дощ   НАЙКРАЩИХ? Вони ж пройшли через конкурсний відбір, щоб отримати цю винагороду – зануритись в атмосферу Книгоманії!

 
З Петриківкою в серці!

Петриківський розпис – це один із напрямів українського мистецтва, який найшов свій розвиток на Дніпропетровщині у с. Петриківка, звідки і походить його назва.

         У 2012 році Міністерство культури України визнало петриківський розпис об’єктом нематеріальної культурної спадщини України, а у грудні 2013 році даний вид українського мистецтва було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

      Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей тісно співпрацює з Дніпропетровським театрально-художнім коледжом і спільно проводять цікаві заходи.

 

         У вересні 2014р. відбувся майстер-клас «Краса душі, України краса, ця ніжність, ця любов, ця неповторність» у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі з заслуженим майстром народної творчості України, членом Національної спілки художників України, викладачем-методистом вищої категорії, завідуючою спеціальністю «Декоративно – прикладне мистецтво» Тетяною Анатоліївною Гарькавою . Вона розповіла про свою творчу діяльність та роботу в коледжі. Тетяна Анатоліївна була ученицею заслуженого майстра народної творчості Федора Савовича Панка, який в свою чергу був учнем заслуженого майстра народної творчості України, основоположника петриківського розпису Тетяни Якимівни Пати .

2007417

 
«Місто наших мрій і сподівань»

        Друга неділя вересня, не просто вихідний день, це свято нашого улюбленого міста. Ми завжди з захопленням очікуємо цей день, щоб вийти на дивну набережну, побродити по бульварах, помилуватися величчю Дніпра, познайомитися з мистецтвом талановитих людей нашого краю.

       Цього року яскраве сонечко і блакить неба особливо порадували нас. І, між тим, чудова краса цього осіннього дня, не завадила нашим читачам прийти в бібліотеку. А тут їх очікував сюприз ..: фото-подорож;

1978795

 
1 Вересня

       У День знань, як і щороку 1 вересня, вулиці нашого міста наповнюються білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань. Загальне свято прийшло і в бібліотеку.

1946949

Для учнів шкіл №67 та №91 бібліотекарями відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів

1946948

було проведено ерудит-годину «Україна – єдина країна», на якій прозвучала розповідь про розбудову нашої країни і прагнення людей до єдності.

1946951

 
<< Первая < Предыдущая 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Следующая > Последняя >>

Страница 48 из 54
Joomla inotur Finland