facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Музика в наших серцях

     Працівники відділу мистецтв спільно з вчителями та учнями ДМШ №1, провели вечір- зустріч «Музика в наших серцях» для користувачів бібліотеки, учнів 3-Б класу СШ № 67. (До святкування Міжнародного дня музики.)

     Ведуча, Третяк М.О.(викладач ДДМШ №1 розповідала про вплив музики на людину, про музичні інструменти, про композиторів та їх твори, які прозвучали в нашій концертній програмі.

   Участь приймали: Терещенко Фелікс (фортепіано); Супрунова Анастасія (бандура); Коноваленко Севастьян та Демченко Олександра (сольний спів); Гришкова Софія (фортепіано);   Чічкан Ростислав (саксофон); Полуциганов Даніїл (акордеон); фортепіанний дует: Мельниченко Діана та Євтушенко Анастасія; Герасименко Ілля (скрипка), Нємцов Георгій (баян); Євстратенко Б.В.(домра),конц.Магальяш Габріела Ліна; Павлова М.Т. (бандура); Царинник І.В.(баян).

     Всі присутні емоційно, радісно сприймали виконання музичних номерів маленькими та великими артистами.

На завершення заходу виконавці отримали солодощі.

 

Керівники:

Федусь Т.М. – зав. відділом мистецтв обласної бібліотеки для дітей.

Третяк М.О. – викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи №1.

Kolaj 642x482 

 
До нас осінь завітала

Лялькові вистави мають великий позитивний вплив на чутливі дитячі душі, сприяють розвитку дитячої вимови, вмінню передавати свої думки в більш яскравій формі, добре корегують психічний стан малюків. Сьогодні, на жаль, ляльковому театру приділяється не дуже багато уваги, та й коштує це деколи не малих грошей.

Тому так важливо, що для маленьких пацієнтів Дніпропетровської клінічної дитячої лікарні №5 колектив бібліотеки підготував та безкоштовно презентував театралізовану виставу «До нас осінь завітала».

Діти з великим задоволенням переглянули виставу, спілкувались з казковими героями, з радістю взяли участь у ігровій програмі, відповідали на питання «Чарівниці Осені» та «Лісового Відлуння», вивчили декілька народних прикмет та залишили в своїх чутливих душах бажання ще не раз завітати до бібліотеки.

До нових зустрічей, друзі!

Os 648x486

 
«Загадкові візерунки»

Осінь – холодна пора року, але водночас так зігріває своїми яскравими барвами. В її палітрі є і жовті, і червоні, а де-не-де навіть зелені відтінки.

У Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей весело та затишно будь - якого сезону. Тож і цієї неділі пройшло зібрання ART- клубу «Загадкові візерунки», на якому діти разом з «лісовичком» вивчили осінні прикмети та дізналися чи добре звірі підготувалися до зимівлі.

Під час майстер-класу «Золота палітра» діти освоїли дві техніки - витинанка та торцювання. А на завершення послухали цікаву історію про найсмачнішу та найкориснішу страву української кухні – борщ.

Ми з нетерпінням чекатимемо нової зустрічі, яка відбудеться вже зовсім скоро – 5 листопада у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів.

Kolaj 657x493

 
Всеукраїнський день бібліотек

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відділом дошкільників та учнів 1-4 класів було проведено вуличну рекламну акцію. Працівники відділу завітали до міського парку ім. Т.Г. Шевченка з метою запропонувати відвідати цікаві клуби за інтересами, які працюють в КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» та підібрати літературу на будь-який смак.

Цього ж дня відбувся захід «Діалог з улюбленим читачем» - зустріч з активними відвідувачами бібліотеки. Дітей зустріли книжкові герої: Білосніжка, Русалочка, Буратіно, Айболить та інші. Було відгадано безліч загадок та знайдено всі помилки в заплутаній казці. За активну участь в житті бібліотеки діти отримали медалі та заохочувальні подарунки.

На згадку про зустріч діти зробили фото з літературними героями.

Vseukra 657x493

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 47
Joomla inotur Finland