facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Майстер – клас

«Кольоровий дивосвіт»

Майстер – клас

 

  У відділі мистецтв нашої бібліотеки відбувся черговий майстер-клас

«Кольоровий дивосвіт». Живопис гуашевими фарбами – це цікавий вид творчості і діти в ці зимові, холодні дні малювали інтер'єрний натюрморт - букет в вазі.

SAM 3455 645x860

Як завжди, їм допомагали батьки, які активно включилися до роботи.

   Діти оволоділи азами техніки малювання квітів, отримали нові знання та навички з живопису.

                                                            

До нових зустрічей!

 
Білий лелека

Зима охайно присипала снігом дахи та дороги, подарувала нам багато днів, сповнених веселих забав. Але буває вона і похмурою, і сердитою. Та цього не бояться маленькі читачі з клубу гармонійного розвитку «Білий лелека». У бібліотеці завжди весело, затишно і цікаво.

Ви переглянули чудову лялькову виставу «Морозко»?!

Тоді запрошуємо до майстер-класу по виготовленню закладки – Сніговичка. Впоралися?!

Ходіть до м’якого диванчика, відпочиньте та послухайте поради, як знайти щастя. Не вірите?

Тоді перегорніть книжку Ульрике Мочиунига «В поисках счастья», та разом з бібліотекарем поспівчувайте маленькому Лисенятку, який шукав щастя для своєї матусі.

А поки маленькі читачі завзято танцюють під веселу музику, їх матусі слухають консультацію психолога «Бібліотерапія: сімейне читання».

Уже з кінця грудня дні потроху стають довшими. Так у серці зими поступово визріває весна. Нехай у ваших серцях поступово народжуються великі плани, надії, пов’язані з майбутнім ваших дітей. Нехай ті надії та плани спинаються на ноги разом з вашими дітьми.

Приходьте до нас! Ми допоможемо наблизити чудове майбутнє ваших дітей!

Наступна зустріч 25.02.2018 о 11:00.

Kolaj BL S 630x473

 
«Країна Ліпляндія»

Майстер – клас

   Студія «Креатив» відкрила новий 2018 рік майстер-класом «Країна Ліпляндія», присвячений ліпленню з пластиліну. Ліплення - це цікавий вид творчості і діти створили надзвичайно прекрасні вироби на новорічну тематику. Як завжди, їм допомагали батьки, які активно включилися до роботи. Діти отримали багато задоволення і нових вражень.

SAM 3244 674x506

 

                                                                  До нових зустрічей!

 
Моє серденько

Замело - засніжило, начарувала жартівниця Зима багато веселих свят, малюки втомилися від зимових розваг та сюрпризів, награлися у сніжки так, що аж помпони з шапок розгубили. І трішки все набридло, окрім веселих та очікуваних зустрічей у родинному клубі сімейного читання «Моє серденько».

Колектив відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів радо зустрів своїх улюблених маленьких читачів після невеличких канікул. Діти з задоволенням поринули у чарівний світ творчості, переглянувши виставу «Як живете?», створену за мотивами однойменного твору В. Степанова. Симпатичне зайченя ніби заскочило зі сторінок веселої книжки до творчої майстерні «Hand made для маленьких дітей» та запропонувало погодувати його морквинкою, створеною у 3D форматі.

Батьки прослухали консультацію психолога Панченко В. М. про дитячі страхи та методи їх подолання. Керівник клубу Монська Т. В. запропонувала бібліотечний огляд журналів для наймолодших читачів.

Приходьте на наші веселі та корисні заняття 14.02.2018 р. о 10:30.

262651651 674x506

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 54
Joomla inotur Finland