facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Міжнародний день сім’ї

Міжнародний день сім’ї

Напередодні святкування Міжнародного дня сім’ї (щорічно відзначається 15 травня) в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулось чергове засідання клубу “Моє серденько” (діти віком від 0 до 3-х років). Таких читачів відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів нараховує близько 23% від загальної кількості читачів бібліотеки. Це діти з тих сімей, де батьки піклуються про ранній розвиток дітей.

0KXqWeDxjGs

 
Фестиваль дитячого читання

Фестиваль дитячого читання 14-18 травня 2014 року

        photo BcU2K91tf7 Організатори щорічного фестивалю дитячого читання “Книгоманія” Львівська громадська організація “Форум видавців” повідомляють, що через складну ситуацію в країні, невизначеністю того, що може трапитись в будь-який час, з метою збереження життя дітей – учасників фестивалю, прийнято рішення не проводити фестиваль.

        

       Організатори вирішать питання щодо відзначення цьогорічних найкращих читачів України, а в разі покращення ситуації в країні його буде проведено, про що буде повідомлено додатково.

 

За текстами листів

від ГО “Форум видавців”

від 06 та 07.05.2014 р.

 
Хорошій книзі

Хорошій книзі – добру путь!

 

3

6 Незабаром книжкові полиці дитячих бібліотек області поповнять кращі зразки української та світової літератури випущеної в рамках програми “Українська книга - 2013”.

 

    Для розподілу між книгозбірнями Дніпропетровщини, що обслуговують  дітей, до обласної бібліотеки для дітей уже надійшли 2575 примірників (99 назв) видань на загальну суму 102281 грн.

 

         Цікава за змістом, яскраво та гарно оформлена книжкова продукція буде до смаку читачам різного віку: від малюків до підлітків. Вона, безперечно, 

4

послугує добрій справі – вихованню у дітей навички 7грамотного читання 

і безперервної самоосвіти.

 

      

  Вражають своїм поліграфічним оформленням видання для дошкільників та школярів молодшого шкільного віку: “Мандрівка Максі-Смугастика” К. Іванової, “Розумні ігри для малят” О. Давидова, “Пригоди Солі та Олі” В. Дорошенка та ін.

 

5

Більш старшим корисними будуть “Українська православна енциклопедія”,8

“1000 фактів про Україну” В. Скляренко, “Храмове свято” В. Земляного.

 

         Без сумніву, свого читача знайдуть твори В. Малика, В. Чемериса, Л. Проня, Л. Умецької.

 

         Безцінним є і книги, видані до 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря: “Тарас Шевченко та його доба”, “Шевченківська енциклопедія”, “Тарас Шевченко. Прижиттєві твори”.

 

         Запрошуємо усіх до наших книгозбірень і бажаємо приємних вражень від 91прочитаного!

2В добру путь, хороша книго!10

 

 

 

 

 

 

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 Следующая > Последняя >>

Страница 51 из 54
Joomla inotur Finland