facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Найдемократичніший фотоконкурс

Національна бібліотека України для дітей вперше в своїй історії оголошує найдемократичніший фотоконкурс: вік учасників та місце проживання не обмежуються!

http://www.chl.kiev.ua/img6407/1.jpg

Умови фотоконкурсу:

  1. 1.Знайдіть у своєму місті, містечку, селищі місця, пов’язані з Тарасом Шевченко (це може бути вулиця, пам’ятник, музей, картина на вернісажі, книга на виставці у бібліотеці, рекламний плакат та таке інше).
  2. 2.Сфотографуйтеся поруч або на тлі, так, щоб на фото було видно табличку з назвою вулиці, пам’ятник, книгу, картину.
  3. 3.Надішліть фото в електронному вигляді на вибір:
  • На адресу бібліотеки  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , вказавши в темі листа: На фотоконкурс «map-UkraineШевченкіана»

  • На сторінку «Національна бібліотека України для дітей» 

в Контакті

  • На сторінку «Національна бібліотека України для дітей» 

у Фейсбуці

         Підпис під фото обов’язково має містити геолокацію, тобто назву населеного пункту, в якому зроблено фото, а також цікаву назву фотографії. Бажано надати до фото якусь історію про те, як і де було зроблено знімок. Наприклад: «Мої Львівські зустрічі з Шевченком. Влітку я їздив на екскурсію до Львова. В центрі міста побачив незвичайний пам’ятник Тарасу Шевченку, біля якого усі фотографувалися. Я теж це зробив».

 

         50 найкращих фотографій за підсумками віртуального голосування будуть надруковані та розміщені на вернісажі у Національній бібліотеці України для дітей.

         Фотографії, надіслані на конкурс, стають власністю бібліотеки. Вона має право публікувати їх на своєму сайті, інших Інтернет-сторінках, друкувати для виставок, вернісажів та т. ін.

         Підведення підсумків конкурсу буде приурочено до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

 

 
Злітаються в бібліотеку «Ластів’ята»

                          

1         Анонс!!! Чекаємо на вихід «Ластів’ят» книги 5 у видавництві «Пороги»

 

Злітаються в бібліотеку «Ластів’ята»

 

                     Для видання збірки творчообдарованих дітей        Дніпропетровщини «Ластів’ята» послужив Всеукраїнський конкурс          «О мово моя, душа   голосна України». Коли готували до друку             першу збірку, не думали,    що будемо продовжувати видавати          другу, третю… і ось уже п’ята…

                     «Хрещеною мамою», яка порадила звернутися у видавничо-творчий центр «Гамалія», була відома дитяча       письменниця Ірина Миколаївна    Прокопенко. Як у гніздечко до             обласної бібліотеки для дітей         «злетілися» творчообдаровані        читачі дитячих бібліотек області. Усіх їх включили в проект по     виданню збірки «Ластів’ята».

                     Звичайно, не всі будуть поетами, письменниками. Але    вірю в те, що             любов до книги, слова пронесуть через усе своє життя.

  Підготовка до друку «Ластів’ят» це спільна робота над проектом   бібліотекарів дитячих бібліотек області. Перші дві збірки вийшли в     літературній обробці Борислава Тимофійовича Карапиша, члена      Національної спілки письменників України (нині покійного). З якою             любов’ю плекав збірку Борислав Тимофійович, редагував усі            «технічні» недоліки. Завжди підкреслював, що юнь треба        підтримувати. Пригадую, якими цікавими були зустрічі з             письменником в стінах бібліотеки. Як умів Борислав Тимофійович   «тримати» аудиторію, який сміх стояв в читальному залі, коли           розказував оповіді зі свого життя.

              «Почесним читачем бібліотеки» Борислав Тимофійович          залишиться    на все життя, бо топтав стежку до бібліотеки ще у         довоєнні роки, і        до останніх років, днів свого життя був тісно   пов’язаний з бібліотекою, «яка навчила мене уму, розуму»     (Б.Т.Карапиш).

              Вступне слово до п’ятої збірки написав Володимир Буга,       який    представляв свою творчість в книзі І «Ластів’ят».

              Окремі слова вдячності тим небайдужим людям, які     підтримували            проект: Управління культури (начальник І.І.Шулик), в справах          неповнолітніх облдержадміністрації             (начальник Ю.І.Гаврюшин);          благодійний фонд «Благовест»      (директор С.Ф.Арсентьєва);             народний депутат України             С.А.Бичков; страхова компанія «ДАСК»            (директор Г.С.Мазурець),          ЗАТ КБ «ПриватБанк» (голова правління           О.В.Дубилет).

              Життя не стоїть на місці. Зростають і міцніють крила у наших            «Ластів’ят».

              Щасливого вам злету!

 

Ольга Іванівна Шарабура,

директор Дніпропетровської

обласної бібліотеки для дітей,

заслужений працівник культури України

 
Віват, читач

Свято юних читачів Дніпропетровщини –

«Віват, читач!»

 

       В низці новорічних та різдвяних свят КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» провела свято кращих читачів дитячих бібліотек області «Віват, читач!». З міст та районів області завітали до книгозбірні активні читачі, переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів та творчообдаровані діти Дніпропетровщини. Свято проводилось з нагоди   Дня Святого Миколая. В рамках заходу проходила пізнавально – розважальна програма, під час якої діти дізналися багато нового та цікавого про Святого Миколая - захисника та покровителя усіх дітей, концерт юних талантів, на якому були виконані вірші, пісні, танцювальні номери. Так Горб Катя з м. Дніпропетровська виконала акробатичний етюд, Кривенко Данило з м.Новомосковська прочитав усім власноруч написану казку, Магда Ганна та Олена порадували усіх присутніх східним танцем. Захоплення у дітей викликала вистава лялькового театру

«Як Дідусь Мороз жадібним став». На святі був присутній переможець Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2013» - Петрик Єгор із с. Семенівка Криничанського району. Завдяки перемозі у цьому конкурсі Єгор зміг побувати в м. Львові на фестивалі дитячого читання «Книгоманія», та поділився із присутніми своїми враженнями. На виставці дитячих робіт були представлені дивовижні картини Лембрик Карини (Новомосковський район) з природного матеріалу, Хрінік Єлизавета з м.Новомосковська представила всім свої чудові роботи з пластиліну та провела своєрідний «майстер – клас»: просто під ялинкою зліпила чудову білочку. Наприкінці свята всі діти отримали найкращий подарунок - цікаві книги.

Свято відбулося завдяки підтримці Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації ( директор – Першина Н.Г.).

SAM 2051

SAM 2210

SAM 2222

 
<< Первая < Предыдущая 51 52 53 54 Следующая > Последняя >>

Страница 54 из 54
Joomla inotur Finland