facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Зустріч з автором

 

Є чудеса - фортеці й  храми,
мости, палаци… Тільки знай:
найбільше диво є  в цім світі
і зветься просто - рідний край.

 

   6 грудня у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів відбулась зустріч з відомим краєзнавцем нашого міста, автором книги «Сім чудес Дніпропетровщини», головним бібліотекарем КЗК «ДОУНБ» І.С. Голуб. На заході читачі-учні 6-х класів СШ №91 невимушено спілкувались з автором чудової книги та ще раз здійснили віртуальну подорож по овіяним легендами та створеним нашим талановитим народом пам’яткам рідного краю.

Foto 1 635x486

 
«Книга єднає Україну»

Реалізація проекту «Книга єднає Україну» продовжується. 5 грудня в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, відбулась Skype-зустріч з улюбленцем багатьох дітей, автором понад 20-ти книг, які не залишають байдужими не тільки дітей, а й дорослих, відомим дитячим письменником – Сашком Дерманським.

Діти спілкувались з Олександром Степановичем, дивились лялькову виставу за мотивами його повісті «Чудове Чудовисько» та малювали улюблених книжкових героїв.

IMG 2296 649x454

 
Недільний ранок з бібліотекою: клуб гармонійного розвитку "Білий лелека"

    Дітлахи подивилися лялькову виставу за мотивами української народної казки "Рукавичка", виготовили іграшку з паперу "Зайченя Білунчик", вивчили руханку "Кухар Булочка", танцювали.

Завершилася зустріч голосним читанням книги Катаріни Метцмаєр "Котяча банда". Також малеча обрала книжечки для читання вдома і задоволена від спілкування вирушила за своїми справами.

B 643x482

 
Клуб «Інтернешка: Google нам у допомогу. Сходинка І»

Великі успіхи маленьких читачів.

       Наш маленький IT-шник Олексій на заняттях клубу "Інтернешка: Google нам у допомогу". Сьогодні він дізнався, що таке інформація, якою вона буває, які носії інформації бувають і як їх приєднати до комп'ютера.

Ми пишаємося його успіхами!

Kolaj 643x482

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 53
Joomla inotur Finland