facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Майстер – клас

«Килим, витканий із птиць,

летить над полем»

Майстер – клас

     Відбувся черговий майстер-клас «Килим, витканий із птиць, летить над полем». Діти оволоділи популярною технікою «джутова філігрань» та зробили багато цікавих виробів.

SAM 1259 654x491

SAM 1262 654x491

     Батьки також приймали активну участь у творчому процесі разом з дітьми. І ми сподіваємось, що наші майстер-класи приносять радість, натхнення та реалізацію творчих потреб.

SAM 1276 654x491

 

До нових зустрічей!

                                                                                                 Керівник студії :

   Салатенко Ж.Л. – бібліотекар відділу мистецтв.

                                                                                                                   1.10.2017р.

 
Осіння зустріч

Осінь – пора сумна, зачарована… А чи може осінній день стати веселим та казковим? Так! В цьому переконались учасники клубу гармонійного розвитку «Білий лелека».

Лялькова вистава «Осінній клопіт», заняття в творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» по виготовленню 3-D аплікації «Рум’яне яблучко», загадки та народні прикмети від Тітоньки-осені, завзяті танці «Пори року», голосні читання від Білочки-щебетухи – це лише деякі яскраві моменти з програми зустрічі клубу.

Матусі отримали консультацію від психолога Панченко В.М. на тему «Вплив стосунків у сім’ї на життя та розвиток дитини».

З новими книжечками задоволена та усміхнена малеча вирушила додому в очікуванні нових зустрічей. Наступна зустріч відбудеться 29.10.2017 об 11:00.

Приходьте! Буде весело!

Kolaj 641x481

 
ПІЗНАВАЛЬНА ГРА

«НА ВУЛИЦІ БЕЗПЕЧНО БУДЕ, ЯК ПРАВИЛ

РУХУ НЕ ЗАБУДЕШ»

 

Безпека на дорозі – один з найважливіших аспектів життя кожної людини, а особливо – дітей. Хтось може сказати: «Навіщо пояснювати малюкові правила безпеки, якщо він з’являється на вулиці за руку з дорослим?» Але незабаром дитина піде до школи і стане самостійним пішоходом та пасажиром.

І до цього моменту в малюка слід сформувати свідому та безпечну поведінку. Від цього залежить здоров’я, а іноді й життя дитини. Тому бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів в чергове відвідали дошкільний навчальний заклад «Калинка» м. Дніпра, з програмою «Обережні казки для дітей».

У вигляді лялькової вистави розказали дітям про правила поведінки на дорозі і разом з котом – учнем «світлофорних наук», маленькі читачі повторили абетку безпеки та відгадували загадки. Традиційним моментом стало завершення зустрічі – рухливі танці, які дуже полюбились діткам.

Pravila 648x486

 
Арт-студія «Креатив»

«Самі на себе дивляться ліси,

                                 Розгублені від власної краси»

У дітей розпочалась навчальна пора. Відділ мистецтв продовжує свою роботу в студії «Креатив» за програмою 2017-2018 року. Відбувся перший майстер-клас з живопису «Самі на себе дивляться ліси, розгублені від власної краси».У ньому взяли участь діти-читачі нашої бібліотеки. В дружній, затишній атмосфері маленькі художники створювали за допомогою фарб та пензля чарівний образ золотої осені.

SAM 0724 633x475

Із задоволенням їм допомагали батьки. Діти ознайомились з технікою гуашевого живопису. Сподіваємось, що креативна арт-студія допоможе нашим дітям реалізувати свій творчий потенціал незалежно від рівня їх підготовки і віку.

SAM 0725 633x475

 

Будемо раді бачити вас на наших майстер-класах.

До нових зустрічей !

                                                                                 Керівник студії :

   Салатенко Ж.Л. –бібліотекар відділу мистецтв.

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 47
Joomla inotur Finland