facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Перша зустріч клубу: творчість та розвиток

Швидко промайнуло літо і знову сімейний клуб родинного читання «Моє серденько» гостинно зустрів нових і давніх друзів.

Діти переглянули лялькову виставу «Під грибом», створену за мотивами однойменної казки В. Сутєєва, а в творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» виготовили закладку для книги «Зайчик – Пострибайчик».

Батьки слухали консультацію психолога В. М. Панченко «Відносини в сім’ї, що впливають на характер дитини», а їх діти в цей час вивчали нові танцювальні рухи.

Задоволені і веселі малюки разом з мамами та татусями обирали нові цікаві книжки, які взяли почитати додому.

Чекаємо на нові зустрічі!

Наступне засідання відбудеться 11.10.2017

Foto serdenyko 13.09.2017 630x473

 
Академія культурного лідера

Молоді спеціалісти обласної бібліотеки для дітей: Грек Д. В, Збірна Д. О та Крючкова Ю. С. взяли участь у семінарі-тренінгу «Академія культурного лідера», розрахованого на працівників культури. Захід зібрав представників цієї сфери з усіх куточків нашої області.

IMG 0872 633x475

Учасники зібрання вчилися стратегічно мислити, працювати в команді та бути постійно в контексті сьогодення. Керівник тренінгу – польський експерт Вітек Хебановський, акцентував увагу присутніх на питаннях з основних принципів планування та реалізації проектів з ефективного використання фінансових ресурсів.

IMG 1436 633x475

 
Осіння зустріч

   Восени так хочеться продовжити літо. Учасники ART- клубу «Загадкові візерунки» зуміли це зробити, створивши на майстер-класі «Розмаїття квітів» ажурні букети.

До творчості були залучені не тільки маленькі читачі, а й їх батьки, матусі і бабусі. Усі з задоволенням створювали свої букети і забрали їх на згадку про зустріч, а деякі з них стануть подарунками для друзів.

Загадкові візерунки 10.09.2017

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 47
Joomla inotur Finland