facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Не погасити пам’яті вогонь

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами. Як можна забути, що без стихії, без засухи, без війни в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав життя у мільонів людей?

   Разом з читачами учнями СШ №121 та гімназії №3, студентами    дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки

SAM 2515 643x482

імені Є.О. Патона фахівці бібліотеки запалили свічу пам’яті по жертвам голодомору 1932 - 33 р.р. Діти почули розповідь про «чорні дошки», про те що у 2006 - 2007 роках були розсекречені матеріали Галузевого державного архіву Служби

Безпеки України, що до теми голодомору неодноразово зверталися письменники української діаспори. А на зустріч з читачами - учнями Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій до бібліотеки завітала дніпропетровська дитяча письменниця Еліна Заржицька і презентувала свою книгу «Три сходинки голодомору». Вона перший автор в українському художньому слові, який подивився на жахіття голодомору очами підлітків. Наприкінці зустрічі автор подарувала свою книгу ліцеїстам.

Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви,

І розгнуздана Пам'ять малює Історії слід...

Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір,

Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ.                      Ігор Яворський

 
Чарівні пальчики

Бабіч Лізи

Персональна виставка малюнків

 

   Виставка робіт юної художниці ,учениці 1-В класу СШ № 2 вийшла чудова: барвиста, цікава за складом і виразністю. Це закономірно, оскільки дівчинка дуже талановита, тому що вона вкладає душу у мистецтво.

SAM 2428 648x864

   На виставці представлені роботи за різні періоди часу. Є роботи, де не тільки фантастично абстрактні світи, але і повсякденність в цих роботах іноді вражає своєю новизною і несподіванкою. Адже Ліза бачить світ в іншому ракурсі. Незважаючи на те, що дівчинці 6 років - ви отримаєте задоволення та позитивний настрій від різнобарв'я кольорів, підібраних   з відчуттям художнього смаку і почуттям міри.

SAM 2408 648x440

SAM 2410 648x456

Запрошуємо відвідати цю виставку картин маленької художниці у відділі мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей.

SAM 2418 648x911

 
«Що робити, якщо загубився»

Дуже людно буває в магазинах, на вулицях, на вокзалі. Всі рухаються в різні сторони, поспішають, штовхаються. На хвильку відвернувся – і мами чи тата немає поруч. Страшно! Що робити далі? Саме на це питання знаходили відповідь разом з Мишенятком Тімом діти з дитячого закладу «Калинка». Допомагали їм у цьому працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів під час заходу із циклу «Обережні казки».

Цього разу малюки побачили лялькову виставу «Що робити, якщо загубився?». На створення цієї вистави надихнула книга Людмили Петрановської «Що робити, якщо…»

Kolaj 16.11.2017 639x479

 
Загадкові візерунки

У нашій бібліотеці завжди цікаво й затишно. Яскравих барв вихідному додали учасники клубу «Загадкові візерунки» своїми кольоровими малюнками, на яких ожили метелики.

Дітям дуже сподобалась нова книга «Великі собаки бояться маленьких дівчаток», українського автора Сергія Лоскота, про дружбу собаки Чу з маленькою дівчинкою Риською.

Kolaj 633x475

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 53
Joomla inotur Finland