facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Комп’ютерні заняття для дітей в бібліотеці

Учасники клубу «Інтернешка: Google нам у допомогу» продовжують дізнаватися про можливості комп’ютера.

В рамках І сходинки читачі працювали в програмі Paint, дізналися про нові інструменти для малювання та вдало застосували їх на практиці.

Діти, що відвідують заняття ІІ сходинки клубу, знайомилися з програмою Microsoft Power Point, її властивостями та можливостями. Вчилися створювати найпростіші електронні презентації.

Kolaj 644x483

 
Майстер-клас

«Зоряне небо»

У відділі мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей відбувся черговий майстер-клас. Діти-читачі різного віку вчилися малювати космос, зірки, планети сонячної системи методом монотипія. Їм допомогали батьки, які активно підключилися до роботи. Майстер-клас пройшов в дружній, творчій атмосфері і кожний отримав задоволення від творчої справи.

SAM 1895 910x1213

SAM 1923 645x484

                                               До нових зустрічей!

 
«Білий лелека»

Вже стало чудовою традицією – зустрічатися останньої неділі місяця у теплі та затишку клубу гармонійного розвитку «Білий лелека».

В програмі – цікава розповідь бібліотекаря про нові книжкові надходження; прем’єра музичної вистави «Коза – дереза»; творче завдання в майстерні «Hand-made» для маленьких дітей; мелодії дитячих пісень та душевне коло спілкування з психологом бібліотеки; море позитивних та захоплюючих вражень.

До нової зустрічі 26.11.2017 р. об 11-00.

Чекаємо, друзі!

Kolaj B 639x479

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 53
Joomla inotur Finland