facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
«Книга єднає Україну»

Реалізація проекту «Книга єднає Україну» продовжується. 5 грудня в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, відбулась Skype-зустріч з улюбленцем багатьох дітей, автором понад 20-ти книг, які не залишають байдужими не тільки дітей, а й дорослих, відомим дитячим письменником – Сашком Дерманським.

Діти спілкувались з Олександром Степановичем, дивились лялькову виставу за мотивами його повісті «Чудове Чудовисько» та малювали улюблених книжкових героїв.

IMG 2296 649x454

 
Недільний ранок з бібліотекою: клуб гармонійного розвитку "Білий лелека"

    Дітлахи подивилися лялькову виставу за мотивами української народної казки "Рукавичка", виготовили іграшку з паперу "Зайченя Білунчик", вивчили руханку "Кухар Булочка", танцювали.

Завершилася зустріч голосним читанням книги Катаріни Метцмаєр "Котяча банда". Також малеча обрала книжечки для читання вдома і задоволена від спілкування вирушила за своїми справами.

B 643x482

 
Клуб «Інтернешка: Google нам у допомогу. Сходинка І»

Великі успіхи маленьких читачів.

       Наш маленький IT-шник Олексій на заняттях клубу "Інтернешка: Google нам у допомогу". Сьогодні він дізнався, що таке інформація, якою вона буває, які носії інформації бувають і як їх приєднати до комп'ютера.

Ми пишаємося його успіхами!

Kolaj 643x482

 
Не погасити пам’яті вогонь

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами. Як можна забути, що без стихії, без засухи, без війни в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав життя у мільонів людей?

   Разом з читачами учнями СШ №121 та гімназії №3, студентами    дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки

SAM 2515 643x482

імені Є.О. Патона фахівці бібліотеки запалили свічу пам’яті по жертвам голодомору 1932 - 33 р.р. Діти почули розповідь про «чорні дошки», про те що у 2006 - 2007 роках були розсекречені матеріали Галузевого державного архіву Служби

Безпеки України, що до теми голодомору неодноразово зверталися письменники української діаспори. А на зустріч з читачами - учнями Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій до бібліотеки завітала дніпропетровська дитяча письменниця Еліна Заржицька і презентувала свою книгу «Три сходинки голодомору». Вона перший автор в українському художньому слові, який подивився на жахіття голодомору очами підлітків. Наприкінці зустрічі автор подарувала свою книгу ліцеїстам.

Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви,

І розгнуздана Пам'ять малює Історії слід...

Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір,

Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ.                      Ігор Яворський

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 54
Joomla inotur Finland