facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Все у твоїх руках

Співробітники відділу дошкільників та учнів 1-4-х класів Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей провели на базі навчально - виховного комплексу № 79 м.Дніпра захід, спрямований на формування у дітей культури здорового харчування «Все у твоїх руках».

Використовуючи театралізовані моменти бібліотекарі продемонстрували як необхідно формувати свій раціон, щоб бути завжди здоровим, активним та веселим.

SAM 1599 645x484

 
Безпека в домі

Дорослі завжди хвилюються за безпеку дітей, намагаються зробити світ максимально безпечним та доброзичливим. В житті кожного малюка будуть помилки на яких він буде вчитись сам, та багатьох краще уникнути. Саме тому співробітники відділу дошкільників та учнів 1-4 класів відвідали дитячий заклад «Калинка» з циклом заходів «Обережні казки»

Малятам була представлена лялькова вистава на основі української народної казки «Котик та Півник» про безпеку дитини в домі. Сюрпризом для дітей став «бібліо-портфельчик», в якому лежала книга Сергія Цушко «Обережним будь завжди».

Завершенням зустрічі стала рухлива розминка та фото на пам’ять.

Kotik ta p 645x363

 
Віртуальна подорож

Музичний шлях в 120 років!

Спільно зі студентами Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки у відділі мистецтв відбулось перше заняття музичної вітальні «Музика і ти» за програмою 2017 – 2018 навчального року: « Світ – це музика, до якої треба знайти слова!». Для користувачів бібліотеки, учнів 8 - Б класу СШ № 35 проведена віртуальна подорож «Музичний шлях в 120 років», присвячена ювілею Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

            Захід відкрила завідуюча відділу мистецтв Федусь Т.М. і надала слово студентці – ведучій Катерині Кердан, яка розповіла про   історію виникнення та розвиток музичного мистецтва в Дніпропетровській академії музики ім. М.Глінки протягом 120–ти років до сьогодення. В концертній програмі звучали різноманітні музичні твори у виконанні артистів – студентів академії музики ім. М.Глінки: Анни Лозовської (фортепіано), Богдани Євстратенко (домра з фортепіано), Радміли Місікової (флейта з фортепіано ), ансамблю народних інструментів «Just girls» (кер. Вікторія Кікас) в складі: Антоніни Червонченко (домра), Катерини Кравченко (домра), Яни Злуніциної ( баян), Богдани Євстратенко (контрабас).

 

   Всі присутні були в захваті від насиченої, цікавої, колоритної концертної програми.  

kollaj 633x475

 

 
Мандруємо Україною

До книжкового фонду бібліотеки надійшла книга Юлії Каспарової «Мандруємо Україною», за якою співробітники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів запропонували читачам відправитися у подорож рідною країною.

Першими мандрівниками стали юні читачі зі школи життєтворчості № 35 м. Дніпра, які відправились у книжкову подорож до столиці козацтва - Запоріжжя.

Діти побачили, яким був цей славетний край у давні часи, коли формувалась велич Запорозької Січі. Дізнались багато цікавинок про побут козаків, про їх військові справи та багато іншого.

Усі набуті знання вони продемонстрували прийнявши активну участь у конкурсах і вікторинах.

Бібліотека запрошує всіх дітей мандрувати Україною за допомогою книг!

SAM 1513 633x475

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 53
Joomla inotur Finland