facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
ЗнатОк

Результатом співпраці Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей та дитячого центру поглибленого вивчення англійської мови «ЗнатОк» стало яскраве свято «Проводжаємо весну з музикою».

Запальним гуцульським танцем зустріч відкрив спеціальний гість – лауреат та переможець численних міжнародних конкурсів, фольклорний ансамбль народного танцю «Веселка».

Отримати заряд бадьорості наші читачі змогли переглянувши талановиті хореографічні постановки, прослухавши вірші та пісні англійською мовою, насолодившись маленькою картинною галереєю юних учасників дитячого центру та отримавши багато приємних сюрпризів від веселої та чарівної ведучої.

Ми завжди раді підтримати нові творчі пропозиції наших колег. Запрошуємо до співпраці дитячі виховні заклади.

Kolaj Znatok 25.05.2017 642x482

 
Читачами стають, а не народжуються

Відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів було підготовлене і проведене літературно-театралізоване свято «Посвята в читачі».

На яскраве дійство були запрошені учні 1-3-х класів СШ № 67, № 71, № 35, № 33. Чарівна ведуча Чорна І. І. оголосила початок свята і познайомила присутніх з загадковою Королевою Книгою, яка розповіла читачам правила користування бібліотекою та провела віртуальну екскурсію по її відділах.

Читачі відгадували загадки, відповідали на питання казкової вікторини, виправляли помилки в казках, що були допущені героями, переглянули веселу лялькову виставу та пізнавальний мультик.

Наприкінці заходу всі діти були нагороджені бейджиками почесного читача бібліотеки для дітей та урочисто присягли бути примірними читачами.

Kolaj posvyata traveny 642x482

 
Майстер-клас

Пригоди коника - дзвоника

Майстер - клас

     Відбулось заключне заняття майстер-класу «Пригоди коника - дзвоника». Діти оволоділи технікою ліплення з пластиліну та зробили багато цікавих виробів-екзотичних черепах та змій, яскравих ящірок та жаб.

 SAM 1419 630x840

     Батьки також приймали активну участь у творчому процесі разом з дітьми. І ми сподіваємось, що наші майстер- класи приносять радість, натхнення та реалізацію творчих потреб. Наступні заняття   майстер-класу розпочнуть свою роботу з вересня 2017 року.

SAM 1409 630x473

До нових зустрічей!

 

 
«Читання. Навчання. Дозвілля. Грані оптимального співвідношення»

11 травня 2017 року в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей був проведений семінар для працівників відділів обслуговування бібліотек для дітей області на тему: «Читання. Навчання. Дозвілля. Грані оптимального співвідношення».

       В обласний методичний центр з`їхались 33 фахівці з міст та районів області. До уваги присутніх були представлені актуальні виступи та консультації  провідних фахівців закладу. З великим інтересом сприймались консультації психолога та соціолога.

         Інноваційними формами залучення дітей до читання поділилась з присутніми дитяча письменниця Еліна Заржицька.

       З актуальним досвідом своєї роботи ознайомили колеги із Межівської РДБ (Кобець О.А.) та Нікопольської ЦМДБ (Карташова А.О.). Під час семінару була представлена виставка «Знайомтесь, ми працюємо для вас!», а також колегам були запропоновані індивідуальні консультації по актуальним питанням роботи бібліотек для дітей

SAM 1032 642x482

SAM 1045 642x482

SAM 1058 642x482

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 47
Joomla inotur Finland