facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Зустріч з писменницею

Чарівним осіннім днем відбулась зустріч читачів бібліотеки – учнів СШ № 79 з дніпропетровською письменницею Ольгою Рєпіною.

Письменниця презентувала свої книги для дітей молодшого шкільного віку «Трихи та Мнихи», «Діткам на дрімки» та «Пригоди Васі Волгіна та його друзів».

Для візуального уявлення героїв цих книжок бібліотекарі показали дві міні-вистави «Білий гном», «Золота рибка» та відеокліп «Оленятко».

Діти дізнались, що більшість історій з книги «Пригоди Васі Волгіна та його друзів» відбулися з донькою письменниці у школі. А ілюстрації до книги «Діткам на дрімки» намалювала донечка письменниці, яка вже виросла і стала дизайнером.

Для подальшого зв’язку читачів з автором діти побажали написати листи з питаннями і отримати на них відповіді.

SAM 1352 668x501

 
Музика в наших серцях

     Працівники відділу мистецтв спільно з вчителями та учнями ДМШ №1, провели вечір- зустріч «Музика в наших серцях» для користувачів бібліотеки, учнів 3-Б класу СШ № 67. (До святкування Міжнародного дня музики.)

     Ведуча, Третяк М.О.(викладач ДДМШ №1 розповідала про вплив музики на людину, про музичні інструменти, про композиторів та їх твори, які прозвучали в нашій концертній програмі.

   Участь приймали: Терещенко Фелікс (фортепіано); Супрунова Анастасія (бандура); Коноваленко Севастьян та Демченко Олександра (сольний спів); Гришкова Софія (фортепіано);   Чічкан Ростислав (саксофон); Полуциганов Даніїл (акордеон); фортепіанний дует: Мельниченко Діана та Євтушенко Анастасія; Герасименко Ілля (скрипка), Нємцов Георгій (баян); Євстратенко Б.В.(домра),конц.Магальяш Габріела Ліна; Павлова М.Т. (бандура); Царинник І.В.(баян).

     Всі присутні емоційно, радісно сприймали виконання музичних номерів маленькими та великими артистами.

На завершення заходу виконавці отримали солодощі.

 

Керівники:

Федусь Т.М. – зав. відділом мистецтв обласної бібліотеки для дітей.

Третяк М.О. – викладач Дніпропетровської дитячої музичної школи №1.

Kolaj 642x482 

 
До нас осінь завітала

Лялькові вистави мають великий позитивний вплив на чутливі дитячі душі, сприяють розвитку дитячої вимови, вмінню передавати свої думки в більш яскравій формі, добре корегують психічний стан малюків. Сьогодні, на жаль, ляльковому театру приділяється не дуже багато уваги, та й коштує це деколи не малих грошей.

Тому так важливо, що для маленьких пацієнтів Дніпропетровської клінічної дитячої лікарні №5 колектив бібліотеки підготував та безкоштовно презентував театралізовану виставу «До нас осінь завітала».

Діти з великим задоволенням переглянули виставу, спілкувались з казковими героями, з радістю взяли участь у ігровій програмі, відповідали на питання «Чарівниці Осені» та «Лісового Відлуння», вивчили декілька народних прикмет та залишили в своїх чутливих душах бажання ще не раз завітати до бібліотеки.

До нових зустрічей, друзі!

Os 648x486

 
«Загадкові візерунки»

Осінь – холодна пора року, але водночас так зігріває своїми яскравими барвами. В її палітрі є і жовті, і червоні, а де-не-де навіть зелені відтінки.

У Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей весело та затишно будь - якого сезону. Тож і цієї неділі пройшло зібрання ART- клубу «Загадкові візерунки», на якому діти разом з «лісовичком» вивчили осінні прикмети та дізналися чи добре звірі підготувалися до зимівлі.

Під час майстер-класу «Золота палітра» діти освоїли дві техніки - витинанка та торцювання. А на завершення послухали цікаву історію про найсмачнішу та найкориснішу страву української кухні – борщ.

Ми з нетерпінням чекатимемо нової зустрічі, яка відбудеться вже зовсім скоро – 5 листопада у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів.

Kolaj 657x493

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 51
Joomla inotur Finland