facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Чарівні пальчики

Бабіч Лізи

Персональна виставка малюнків

 

   Виставка робіт юної художниці ,учениці 1-В класу СШ № 2 вийшла чудова: барвиста, цікава за складом і виразністю. Це закономірно, оскільки дівчинка дуже талановита, тому що вона вкладає душу у мистецтво.

SAM 2428 648x864

   На виставці представлені роботи за різні періоди часу. Є роботи, де не тільки фантастично абстрактні світи, але і повсякденність в цих роботах іноді вражає своєю новизною і несподіванкою. Адже Ліза бачить світ в іншому ракурсі. Незважаючи на те, що дівчинці 6 років - ви отримаєте задоволення та позитивний настрій від різнобарв'я кольорів, підібраних   з відчуттям художнього смаку і почуттям міри.

SAM 2408 648x440

SAM 2410 648x456

Запрошуємо відвідати цю виставку картин маленької художниці у відділі мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей.

SAM 2418 648x911

 
«Що робити, якщо загубився»

Дуже людно буває в магазинах, на вулицях, на вокзалі. Всі рухаються в різні сторони, поспішають, штовхаються. На хвильку відвернувся – і мами чи тата немає поруч. Страшно! Що робити далі? Саме на це питання знаходили відповідь разом з Мишенятком Тімом діти з дитячого закладу «Калинка». Допомагали їм у цьому працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів під час заходу із циклу «Обережні казки».

Цього разу малюки побачили лялькову виставу «Що робити, якщо загубився?». На створення цієї вистави надихнула книга Людмили Петрановської «Що робити, якщо…»

Kolaj 16.11.2017 639x479

 
Загадкові візерунки

У нашій бібліотеці завжди цікаво й затишно. Яскравих барв вихідному додали учасники клубу «Загадкові візерунки» своїми кольоровими малюнками, на яких ожили метелики.

Дітям дуже сподобалась нова книга «Великі собаки бояться маленьких дівчаток», українського автора Сергія Лоскота, про дружбу собаки Чу з маленькою дівчинкою Риською.

Kolaj 633x475

 
Комп’ютерні заняття для дітей в бібліотеці

Учасники клубу «Інтернешка: Google нам у допомогу» продовжують дізнаватися про можливості комп’ютера.

В рамках І сходинки читачі працювали в програмі Paint, дізналися про нові інструменти для малювання та вдало застосували їх на практиці.

Діти, що відвідують заняття ІІ сходинки клубу, знайомилися з програмою Microsoft Power Point, її властивостями та можливостями. Вчилися створювати найпростіші електронні презентації.

Kolaj 644x483

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 54
Joomla inotur Finland