facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Білий лелека

Клуб гармонійного розвитку «Білий лелека»

Галасливі та енергійні постійні відвідувачі клубу гармонійного розвитку «Білий лелека» гомінким струмочком влилися в великий та потужний потік заходів, що проходять в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей.

Зустріч розпочалась прем’єрою лялькової вистави «Оля, Соня та Сонечко», плавно перетекла в майстерню «Hand-made для дітей», де маленькі творці прекрасного працювали над виготовленням 3 D – іграшки «Сонечко, сонечко, заглянь у віконечко». Одночасно діти прослухали однойменну веснянку, підспівували, закликаючи до нас на гостину заблукавшу весну.

Час сплинув швидко, але розходитись не хотілось. Батьки слухали цікаву консультацію «Що робити, якщо ваша дитина краде», яку провела провідний психолог бібліотеки Панченко В.М.

А маленькі глядачі принишкли, переймаючись за долю маленької Оленки з книги Л.Тузеєвої «Жила-була Оленка». Слухали повість уважно та зацікавлено, бо читали її не тільки керівник клубу, провідний бібліотекар Монська Т.В., але й рідненькі матусі, передаючи книжки із рук в руки. А мамин голос – він найкращий, і лине, як музика!

1259973

Дітки вивчили нові танці «Йшов козел…», «Пиріжок», «Ми - маленькі зірочки» та інші. Розвеселились, розшарілися, збудженні задоволенням знаходитись в чудових залах рідної бібліотеки, та пообіцяли, що прийдуть до книгозбірні знову 29 квітня 2018 року об 11:00.

 

Ми дуже на вас чекаємо!

 
Моє серденько

         Весна прийшла, радість принесла… Гомінка, весела малеча, як той весняний струмочок, що дзюркоче на полях ,розвіяла тишу бібліотечних залів. Це знову гостинно розкрив свої обійми родинний клуб сімейного читання «Моє серденько».

1238598

Лялькова вистава «Країна Хохотанія», створена за мотивами казки Р.Сефа «Смеянцы», підняла настрій всім присутнім.

Поки батьки слухали консультацію психолога Панченко В.М. «Тривожність матерів», маленькі читачі завзято працювали над створенням листівки «Підсніжники для матусі». Книжки з виставок «Королева дня» та «Книга+Пригоди=Читаю з насолодою» користувалися популярністю та багато екземплярів книг читачі із задоволенням взяли додому.

Зустріч завершилася веселими танцями. Будемо раді бачити вас 11.04.2018 о 10:30.

 
Тутті-фрутті

Майстер-клас

 

   У відділі мистецтв відбувся майстер-клас з кавової акварелі «Тутті-фрутті». Діти ознайомились з оригінальною технікою, яка набуває популярності в усьому світі, створили багато цікавих малюнків в стилі coffee-art.

 

1234478

Батьки також приймали активну участь у творчому процесі разом з дітьми. І ми сподіваємось, що наші майстер класи приносять радість, натхнення та реалізацію творчих потреб.

1234480

                                                                                                           До нових зустрічей!

 
Козацькі пісні Дніпропетровщини

     У відділі мистецтв відбулось чергове заняття музичної вітальні «Музика і ти» спільно зі студентами   та викладачами Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки. Тема зустрічі «Козацькі пісні Дніпропетровщини» дуже актуальна для сьогодення, тому глядацька аудиторія тепло та доброзичливо сприймали всі музичні номери, які були представлені артистами.

1233101

   Ведуча, студентка Анастасія Стельмашик, розповіла про історію виникнення козацького фольклору; про використання козацьких пісень у творчості Л. ван Бетховена; про творчі відрядження студентів академії музики ім. Глінки у села Дніпропетровщини за народним фольклором. І сьогодні старі народні пісні, нечувані досі, переписуються, обробляються та виконуються перед слухачами фольклорним ансамблем «Калита» під керівництвом Т. Хмилюка.

1233100

   В концертній програмі звучали :

I   Фольклорний ансамбль «Калита» (кер. Т.Хмилюк)

-          - Стоїть козак на чорній кручі.

-          -  Ой у полі верба.

-          -  Ой у полі жито.

-          -  Через сад – виноград.

-          -  Послала мене мати.

II   Володимир Клименко (баян) Власні обробки народних пісень:

    -   Козак гуляє весілля

    -   Їхав козак містом

    -  Ішов козак потайком

         Присутні   були в захваті , байдужих не було. Українці - співучий народ. Люблять співати , грати на різних музичних інструментах і слухати прекрасну українську музику. Нова зустріч – це нове знайомство з музикою.  

1233102
                                                  

                                                                                            

До наступної зустрічі!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 53
Joomla inotur Finland