facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Акуна Матата

Співробітники Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей взяли участь у проведенні психологічного фестивалю батькам про дітей "Акуна Матата".

Діти мандрували дорогами казок, розгадували різноманітні загадки!

І дорослі, і діти залишилися задоволеними.

Akuna Mattata 657x493

 
Сторінками Червоної книги України

Природа — наш вірний друг і неоціненне багатство, джерело здоров’я й радості. Захищати навколишнє середовище — обов’язок кожної людини! Неважливо чи вам 5 років, чи 55.

Наші маленькі читачі дуже хотіли дізнатись якомога більше про Червону книгу. І ми вирушили у віртуальну подорож «Сторінками Червоної книги України». Вони з цікавістю слухали бібліотекаря та дивились повчальні мультфільми.

Без гри не обходиться жодний захід бібліотеки і разом з дітьми ми грали в екологічні ігри, відгадали загадки про тварин та провели бесіду на тему: «Допомогти природі може кожен».

І на завершення діти мали змогу полистати сторінки Червоної книги України та рідної області.

Kolaj ekolog 633x475

 
Подорож «Книжковим Всесвітом»

Подорожувати завжди цікаво – ніколи не уявляєш, що тебе чекає попереду. А коли тебе запрошують у космічну подорож Книжковим Всесвітом - аж дух перехоплює від сподівань!

Юні читачі 2-А класу школи №71 прийняли запрошення від Метеорчика та Зірочки і відправилися у далекий незвіданий Книжковий Всесвіт! Багато сузір’їв вони відвідали, допомогли Громезекі отримати нову планету, знайшли відповіді на питання вартових сузір’я Чарівників і ще багато цікавого дізналися вони протягом подорожі.

Але Книжковий Всесвіт не має краю, тож ми чекаємо на нові подорожі!

Podoroj Knijkovim Vsesv 633x475

 
День Європи в Україні

ый
  Напередодні Дня Європи в Україні фахівці відділу обслуговування читачів-учнів  5-9 класів підготували та провели для студентів І курсу Дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки ім. Є.О. Патона, учнів 8 класу Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ відео-подорож «Пізнаємо світ: чарівними куточками Європи». На заході, присутні, здійснили віртуальну подорож країнами Європи, познайомились з національними традиціями і звичаями європейських народів.

32710798

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 54
Joomla inotur Finland