facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини

Разноцветные банты Разноцветные бантыРазноцветные банты

Новини
Недільний ранок з бібліотекою: клуб гармонійного розвитку "Білий лелека"

    Дітлахи подивилися лялькову виставу за мотивами української народної казки "Рукавичка", виготовили іграшку з паперу "Зайченя Білунчик", вивчили руханку "Кухар Булочка", танцювали.

Завершилася зустріч голосним читанням книги Катаріни Метцмаєр "Котяча банда". Також малеча обрала книжечки для читання вдома і задоволена від спілкування вирушила за своїми справами.

B 643x482

 
Клуб «Інтернешка: Google нам у допомогу. Сходинка І»

Великі успіхи маленьких читачів.

       Наш маленький IT-шник Олексій на заняттях клубу "Інтернешка: Google нам у допомогу". Сьогодні він дізнався, що таке інформація, якою вона буває, які носії інформації бувають і як їх приєднати до комп'ютера.

Ми пишаємося його успіхами!

Kolaj 643x482

 
Не погасити пам’яті вогонь

Час невблаганний. Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам’ять назавжди залишається з нами. Як можна забути, що без стихії, без засухи, без війни в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав життя у мільонів людей?

   Разом з читачами учнями СШ №121 та гімназії №3, студентами    дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки

SAM 2515 643x482

імені Є.О. Патона фахівці бібліотеки запалили свічу пам’яті по жертвам голодомору 1932 - 33 р.р. Діти почули розповідь про «чорні дошки», про те що у 2006 - 2007 роках були розсекречені матеріали Галузевого державного архіву Служби

Безпеки України, що до теми голодомору неодноразово зверталися письменники української діаспори. А на зустріч з читачами - учнями Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій до бібліотеки завітала дніпропетровська дитяча письменниця Еліна Заржицька і презентувала свою книгу «Три сходинки голодомору». Вона перший автор в українському художньому слові, який подивився на жахіття голодомору очами підлітків. Наприкінці зустрічі автор подарувала свою книгу ліцеїстам.

Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви,

І розгнуздана Пам'ять малює Історії слід...

Тільки ті Колоски – Життєдайного Виміру Витвір,

Як і завше, Очима Дитячими міряють Світ.                      Ігор Яворський

 
Чарівні пальчики

Бабіч Лізи

Персональна виставка малюнків

 

   Виставка робіт юної художниці ,учениці 1-В класу СШ № 2 вийшла чудова: барвиста, цікава за складом і виразністю. Це закономірно, оскільки дівчинка дуже талановита, тому що вона вкладає душу у мистецтво.

SAM 2428 648x864

   На виставці представлені роботи за різні періоди часу. Є роботи, де не тільки фантастично абстрактні світи, але і повсякденність в цих роботах іноді вражає своєю новизною і несподіванкою. Адже Ліза бачить світ в іншому ракурсі. Незважаючи на те, що дівчинці 6 років - ви отримаєте задоволення та позитивний настрій від різнобарв'я кольорів, підібраних   з відчуттям художнього смаку і почуттям міри.

SAM 2408 648x440

SAM 2410 648x456

Запрошуємо відвідати цю виставку картин маленької художниці у відділі мистецтв Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей.

SAM 2418 648x911

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 47
Joomla inotur Finland