facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Моє серденько

У нескінченній низці одноманітних буднів, свята – ніби золоті намистинки. Вже промайнули Різдво, Водохреще, Великдень… Саме Великдень відкриває чудові можливості для розвитку дитини.

Маленькі читачі родинного клубу сімейного читання «Моє серденько» дуже люблять, як і всі діти, грати. Бо гра для них – це справжня потреба, основний різновид діяльності, діти живуть, щоб гратися і грають, щоб повноцінно жити.

1286308

Саме з гри почалась наша зустріч. Дітей ніби заворожила натхненна гра акторів в святковій виставі «Пригоди Великодньої крашанки». Добре підготовлена лялькова вистава викликає емоції глядачів, сприяє їх загальному розвитку та естетичному вихованню, а це означає впевнений крок у вихованні майбутнього «творчого читача».

Гра продовжилась, коли діти переглядали експрес-виставку «Великодні новинки для кожної дитинки».

В творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» читачі спробували себе в ролі художників, створюючи свої власні «шедеври» при виготовленні великодніх листівок.

Батьки познайомились з чудернацькими книжками-вімельбухами. Навчились використовувати диво-книжки для розвитку мови та фантазії дитини, прослухали цікаву лекцію провідного психолога бібліотеки Панченко В.М. «Казки оберігають від біди».

Танці та музика допомогли дітям відчути себе трішки акторами, співаками та слухачами.

Щиро вітаємо читачів зі святом Воскресіння, пробудження, свободи, весни!

Наступна зустріч 16.05.2018 о 10:30

 
Арт-студія "Креатив"

                                                           «Місяць зорі загубив»

         Відділ мистецтв продовжує свою роботу в студії «Креатив». .Нещодавно відбувся майстер-клас з живопису гуашевими фарбами «Місяць зорі загубив». У ньому взяли участь діти-читачі нашої бібліотеки. В дружній, затишній атмосфері маленькі художники створювали за допомогою фарб та пензля чарівний образ місяця над морем.

1264717

Із задоволенням їм допомагали батьки. Діти ознайомились з технікою гуашевого живопису,особливостями зображення морського пейзажу.

 1264718

Будемо раді бачити вас на наших майстер-класах.

До нових зустрічей !

                                                                                    Керівник студії :

   Салатенко Ж.Л. –бібліотекар відділу мистецтв.

 
Гра-квест «В пошуках чарівного компаса»

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1- 4 класів, відбулася гра-квест «В пошуках чарівного компаса» На території бібліотеки дітей чекали пригоди та випробування, шо допомагали розвивати спритність, уважність та вміння працювати в команді.

Основна задача квесту – зацікавити дітей та надати уявлення, що не тільки комп’ютерні ігри бувають захоплюючими та веселими.

1259974

 
Білий лелека

Клуб гармонійного розвитку «Білий лелека»

Галасливі та енергійні постійні відвідувачі клубу гармонійного розвитку «Білий лелека» гомінким струмочком влилися в великий та потужний потік заходів, що проходять в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей.

Зустріч розпочалась прем’єрою лялькової вистави «Оля, Соня та Сонечко», плавно перетекла в майстерню «Hand-made для дітей», де маленькі творці прекрасного працювали над виготовленням 3 D – іграшки «Сонечко, сонечко, заглянь у віконечко». Одночасно діти прослухали однойменну веснянку, підспівували, закликаючи до нас на гостину заблукавшу весну.

Час сплинув швидко, але розходитись не хотілось. Батьки слухали цікаву консультацію «Що робити, якщо ваша дитина краде», яку провела провідний психолог бібліотеки Панченко В.М.

А маленькі глядачі принишкли, переймаючись за долю маленької Оленки з книги Л.Тузеєвої «Жила-була Оленка». Слухали повість уважно та зацікавлено, бо читали її не тільки керівник клубу, провідний бібліотекар Монська Т.В., але й рідненькі матусі, передаючи книжки із рук в руки. А мамин голос – він найкращий, і лине, як музика!

1259973

Дітки вивчили нові танці «Йшов козел…», «Пиріжок», «Ми - маленькі зірочки» та інші. Розвеселились, розшарілися, збудженні задоволенням знаходитись в чудових залах рідної бібліотеки, та пообіцяли, що прийдуть до книгозбірні знову 29 квітня 2018 року об 11:00.

 

Ми дуже на вас чекаємо!

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 54
Joomla inotur Finland