facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Новини
Новини
Білий лелека

Міцну демократичну державу можуть побудувати лише мудрі, гармонійні люди. Надзвичайно важливо якомога раніше надати молодому поколінню можливість дослухатись до себе, визначитись зі своїми уподобаннями.

Саме заняття у клубі гармонійного розвитку «Білий лелека» дає дитині змогу випробувати свої здібності в різних напрямках.

Частиною цікавого дозвілля став проект «Говірка книжечка», в рамках якого керівник клубу Монська Т. В. почала читати вголос дітям книжку «Чаппі: історія про справжню собаку» (автори Аманда Грєхем, Донна Гайнел). Вона передала естафету читання батькам, присутнім на засіданні клубу. Матусі читали книжку для своїх малят по черзі, залучаючи усі свої акторські та декламаторські здібності.

Традиційна українська народна казка «Івасик-Телесик» зазвучала по-новому, у виконанні фахівців відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Однойменна лялькова вистава стала красивою подією у житті наших маленьких читачів.

У творчій майстерні «Hand-made для маленьких дітей» малеча з задоволенням робила аплікацію «Гуси-гусенята».

В цей час батьки уважно слухали корисну консультацію провідного психолога бібліотеки Панченко В. М. «Якщо ваша дитина шопоголік».

Зустріч завершилась сміхом, веселощами, рум’яними щічками. Танцювали завзято, з бажанням і додому йти зовсім не хотілось.

Приходьте! Буде гарно!

1219275

 
Посвята у читачі

Людина, яка любить читати, має багато розумних, добрих, вірних друзів. Ці друзі – книги! З ними вона зустрічається ще в дитинстві і не розлучається до старості.

З метою виховання любові до книги та розвитку інтересу до читання, у Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей, відбулась посвята у читачі першокласників СШ № 35.

Дітлахи зустрілися з Королевою книг, яка познайомила їх зі своїм Книжковим королівством та його мешканцями, провела з дітьми цікаву вікторину. Учні пообіцяли, що будуть берегти, цінувати та своєчасно повертати книги до бібліотеки, попередньо ознайомившись з правилами поводження з книгами.

На завершення бібліотекар урочисто прийняла в читачі маленьких відвідувачів.

1219267

 
«Слова у рідній мові, як квіти у віночку»

Мова - це найцінніший скарб кожного народу. Вона як вогонь, що зігріває душу.

До Міжнародного дня рідної мови в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбувся захід «Слова у рідній мові, як квіти у віночку». Під час заходу учні 2 класу школи № 67 дізналися як з’явилося слово, пісня, мова народів.

Фахівці бібліотеки навчили дітей вітатися різними мовами та прочитали улюблену веселинку Грицька Бойко. Діти добре знають і люблять рідну мову.

1219209

 
«Моя Дніпропетровщина: цікаві факти, цифри, порівняння»

          З нагоди 86-ї річниці створення Дніпропетровської області (27.02) фахівці відділу зустрілись з читачами-учнями 7-х класів СШ №91 та представили краєзнавчий огляд-репортаж. На заході було розглянуто як відомі, так і незвичайні історичні факти з розвитку нашого краю, розглянуто статистичну інфографіку та слайди презентації «Чудеса світу у Дніпрі».

1214716

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 53
Joomla inotur Finland