facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події
Події
Разом з книгою зростаємо!

Разом з книгою зростаємо!

         Святково, гамірно було 18 квітня в бібліотеці. Позачергове засідання клубу «Моє серденько» чекало поважних гостей. До найменших (від 0 до 3-х років) відвідувачів книгозбірні завітали депутати – міської у м. Дніпропетровську ради Біляєв О.М., Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради – Аржанцев Є.О., Семеренко А.В. з яскравими розвиваючими іграшками для малечі та книгами для старшокласників.

 SAM 36752

Сьогоднішнє засідання клубу відкрила нова лялькова вистава « Как живете» та традиційна «Курочка ряба». Одна з дівчаток навіть пішла за ширму шукати яйце, інші читали всім присутнім вірші. А коли винесли іграшки – дітлахи горошинками розкотилися на килимі і разом з гостями будували дім, збирали піраміди. На засіданні було більше 20 мам та бабусь з дітлахами.

SAM 37342

SAM 37262

 

 

Наймолодшому з відвідувачів 2,5 місяці. Ті, хто постарше довго були в бібліотеці – треба ж було «освоїти»

нові подарунки.

         Запрошуємо і Вас до нашої книгозбірні, щоб «пірнути з головою» в світ дитинства та книги.

 
Найкращий читач -2013 року

Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач -2013 року”

      

   2 квітня 2013 року, в Міжнародний день дитячої книги, в обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України -2013», в якому прийняли участь 63 кращих читачів-учнів 6–7 класів Дніпропетровської області . Цим заходом закрився Тиждень дитячого читання, який тривав з 21-го березня ( в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання).

Мета Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2013»:

  • заохочення дітей до систематичного читання, популяризація найкращої української та світової літератури для дітей ;
  • привернення уваги громадськості, державних установ, спонсорів до проблеми дитячого читання.

   В районах та містах було обрано по 2 найкращих читача, при визначенні яких до уваги бралась постійна читацька активність, ведення читацького Щоденника та виступ з розповіддю про свою улюблену книгу, яка не входить до шкільної програми.

В обласній бібліотеці для дітей зібрались переможці від міст та районів для визначення 2-х переможців обласного конкурсу, які отримують титул «Найкращий читач-2013», грамоти та головні призи – подорож до Львова (16-19 травня) для участі у великому пізнавально-розважальному фестивалі дитячого читання «Книгоманія» .

SAM 2730

   За умовами конкурсу діти відповідали на питання спеціально розробленої вікторини. За підсумками балів було визначено 8 найкращих учасників, серед яких проводилось фінальне змагання. Оцінювання проводило компетентне журі.

SAM 2736

       Дніпропетровська область приймає участь в конкурсі “Найкращий читач” з 2005 року. За цей час подорож у Львів на “Книгоманію” здійснили 18 найкращих читачів з міст:Вільногірськ,Дніпропетровськ,Новомосковськ,Марганець,Тернівка,ЖовтіВоди,

Синельниково,КривийРіг,районів:Верхньодніпровського,Новомосковського,Криворізького,Царичанського.

В 2013 році нашу область у Львові на фастивалі дитячого читання “Книгоманія” будуть представляти Петрик Єгор (6 клас) з с.Семенівка Криничанського району та Євсюкова Юлія (7 клас) з м.Орджонікідзе. Саме вони стали переможцями обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Найкращий читач -2013”.

Всіх інших учасників було нагороджено грамотами та книгами. Приємні подарунки отримали діти і від нашого нового партнер - книжкового гіпермаркету “Буклет” (управляюча Фурсенко Оксана Геннадіївна). Кожному учаснику було вручено сертифікат на придбання книжкової продукції в “Буклеті” за власним вибором зі знижкою.

Справжньою прикрасою заходу стала музична розважальна пауза, під час якої перед найкращими читачами області виступили маленькі учасники театру пісні “Аура”(керівник Медведовська Олена Анатоліївна).   Вони виконали популярні дитячі пісні і отримали щирі аплодисменти та подарунки.

Також діти з великою зацікавленістю і задоволенням поспілкувались з дніпропетровським поетом Сергієм Романовичем Бурлаковим, який розповів про свої зустрічі з Олесем Гончаром, прочитав свої вірші та відповів на запитання юних читачів.                              

Захід відбувся в рамках відзначення в Україні Року дитячої творчості.

 
Пригоди кота Фініка

Пригоди кота Фініка

В рамках Тижня дитячого читання до бібліотеки завітали колеги – бібліотекарі шкільних бібліотек Жовтневого та Самарського районів м. Дніпропетровська. Спілкування з фахівцями обласної дитячої, консультації, обмін досвідом наповнили «робочий портфель» бібліотекарів шкільних установ. До бібліотеки в цей день випадково завітала дитяча письменниця Олена Запорожець, автор дитячої програми «Мандри кота Фініка» на Дніпропетровському Державному телеканалі. Колеги, читачі, які були в бібліотеці, персонал бібліотеки і відразу ж захід – експромтом.

          Бібліотечні працівники Білогуб Т.О., Грек Д.В., Фількевич Ж.С. провели майстер-клас для колег, а автор книги «Воздушный город» оцінила, як бібліотекарі популяризують її твори, а маленькі читачі були в захваті від кота-іграшки з якою можна робити зарядку.

SAM 2631

 

 
Тиждень дитячого читання 2013 відкрито!

        21 березня 2013 р. в обласній бібліотеці для дітей було відкрито Тиждень дитячого читання. На літературне свято «Це знають дорослі і діти – Книжкова країна найкраща у світі» було запрошено учнів 2-В класу сш № 67. Діти із задоволенням і захопленням дізнались про пригоди дівчинки Катрусі, яка не хотіла читати, подивились лялькову виставу, відповіли на питання мультимедійної вікторини. Діти зустрілись із Сніговою Королевою, Червоною шапочкою,Королевою Книгою та дівчинкою Катрусею.

          В кінці свята всі отримали солодкі подарунки. захід підготували працівники відділу обслуговування дошкільників та читачів-учнів 1-4 класів за участю молодих фахівців інших відділів.

          Тиждень дитячого читання 2013 відкрито!

 
«Найкращий читач 2013 року»

           20 березня 2013 року в бібліотеці відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2013 року». Захід проводився серед учнів 6-7 класів середніх шкіл № 10, 71, 129, 23 м. Дніпропетровська. Діти представили мультимедійні презентації своїх улюблених книжок та письменників. Всі учасники проявили творчість, фантазію, знання літератури. За умовами конкурсу було обрано по одному переможцю від 6-го та 7-го класу. Нашу бібліотеку на обласному турі конкурсу будуть представляти Судак Альона, учениця 6-А класу сш № 71 та Столєтова Юлія, учениця 7-А класу сш № 10.

          В кінці заходу всі учасники отримали в подарунок яскраві книги.

          Обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2013 року» відбудеться в нашій бібліотеці 2 квітня – в Міжнародний день дитячої книги.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 11
Joomla inotur Finland