facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події
Події
Померла дніпропетровська письменниця Олександра Кравченко (Девіль)На 61-му році пішла з життя Олександра Петрівна Кравченко, яку більшість читачів знали під псевдонімом Олександра Девіль.

Олександра Петрівна закінчила Дніпропетровський металургійний інститут, працювала у науково-дослідному інституті чорної металургії (ІЧМ) і Мінчорметі України в Управлінні енергетичних служб і організацій, де займалась питаннями енергозбереження. Маючи можливість зробити кар'єру на теренах точних наук, наприкінці 90-х обрала літературу, звільнилася з роботи і весь вільний час присвятила письменництву. А вже у 2001-му стала членом Національної спілки письменників України.

Письменниця працювала в жанрі історико-пригодницького і соціально-психологічного роману на сучасну тематику, а також авторських новел-легенд для дітей і юнацтва. У своїх творах намагалася поєднувати змістовність із цікавим сюжетом, привертала увагу читачів до морально-етичних проблем, до історії і культурної спадщини нашого народу. Спектр епох, які її цікавили, був дуже широким: від часів Київської Русі та Козацької Доби до сьогодення, а місцем дії поставала не лише Україна, але й Європа, яку Олександра Петрівна так само добре знала й детально описувала у своїх романах.

Перші книги Олександра Петрівни були опубліковані 1998-му року у дніпропетровському видавництві «Гамалія». Потім письменницький шлях привів її до Москви, де у видавництві «ЭКСМО-Пресс» вийшли два романи Олександри - "Муж во временное пользование" та "Дарю вечную молодость", але специфічний підхід до книговидання і намагання шаблонізувати творчі процеси, притаманні російським видавництвам, були неприйнятні для Олександри і вона повернулася в Україну.

 
Всемирный день информации

  Информация владеет миром!
  Это всем и каждому понятно.
  Информация бывает полезной
  Или ценной, иль приятной.
  Среди серых обыденных будней
  Информацию делают люди
  И сегодня, по нашим данным,
  Отмечать они праздник будут!
 
 
 
26 ноября отмечается Всемирный день информации
                         (World Information Day),
который проводится ежегодно с 1994 года по инициативе Международной академии информатизации (МАИ).
Информация, в широком смысле, — сведения, передаваемые одними людьми другим людям устным, письменным или каким-либо другим способом (например, с помощью условных сигналов, с использованием технических средств), а также сам процесс передачи или получения этих сведений.
 
Информация всегда играла в жизни человечества очень важную роль. А с середины 20 века в результате социального прогресса и бурного развития науки и техники роль информации неизмеримо возросла. В настоящее время мировой тенденцией стала модернизация телевещания с помощью перехода на цифровые технологии, развитие высокоскоростного Интернета и мобильной связи.
 
Информация - чуть ли не главная ценность в современном мире. Все знают знаменитую фразу: «Кто владеет информацией - тот владеет миром». Причем ее количество с каждым днем растет. Цифровое будущее, о котором раньше и подумать не могли (ПК, мобильник, Интернет, планшетник...), становится привычным цифровым настоящим.
Но важно отметить, что кроме этого, происходит и лавинообразное нарастание массы разнообразной информации, получившее название «информационного взрыва». А здесь уже недалеко и до «информационного стресса». В последнее время психологи заговорили о том, что неумение пользоваться информационными технологиями и самой получаемой информацией, а вернее, контролировать ее качество и объем, приводит к так называемому «информационному стрессу», что может быть чревато как социальными последствиями, так и проблемами со здоровьем. И об этом важно помнить.
 
Информация необходима для жизни так же, как и кровь в венах: 
 если последнее — залог здоровья физического, то первое — залог успеха в жизни вообще.     
 
 Пусть у вас всегда будет нужная информация: вовремя, в нужном объеме и рассказанная   
                                 понятным языком!

           Мир наш технологичный так устроен,
           Что информации поток огромен!
           И нужно разбираться в ней всегда,
           Где правда, а где просто ерунда!

            В день информации друг друга вновь поздравим,
            И сообщения своим друзьям отправим!
            В наш век общаться проще в Интернете,
            А для реальности порою время нету.
 
            Полезной информации желаем,
            Обмена ею выгодного всем,
            И чтобы в жизни вовремя всё было,
            Так многих можно избежать проблем!
 
 
Клуб "Моє серденько"

                                             В нашій бібліотеці продовжує свою роботу 
                                                    клуб для дітей до 3-х років та їх батьків 

                                                                    "Моє серденько".

                                                Засідання клубу відбуваються 2 рази на місяць.

                                                07.11.2012р. відбулося чергове засідання клубу.
На початку зустрічі малята переглянули улюблену виставу " Курочка Ряба". А від наступної лялькової вистави - "Кто сказал "Мяу?", юні глядачі були просто у захваті! Актори театру (співробітники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл.) с задоволенням виконали виставу на "Біс".
Потім малюки залюбки грали на майданчику "Дитячий розвивайко":
складали пазли, малювали, конструювали. Разом з бібліотекарями і батьками гралися біля "Чарівного дерева казок".
В той час, коли бібліотекарі працювали з дітьми, батьки уважно слухали поради від психолога
( яка працює в нашій бібліотеці).
За сприяння директора бібліотеки Шарабури О.І. була організована зустріч з представником видавництва "Ранок". Батьки та всі бажаючі змогли ближче познайомитися з книгами  видавництва та придбати цікаві книжки.


 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 11
Joomla inotur Finland