facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події
Події
Всесвітній день привітань
21 листопада більше ніж 180 країн світу святкує Всесвітній день привітань.
Не варто думати, що назва свята і саме свято легковажні, адже слугують вони досить важливій темі, а саме – встановленню миру у всьому світі. 
В цей день необхідно надіслати щирі привітання, бажано у всі куточки світу і не менше десяти. Саме це і може встановити дружбу між різними народами, так вирішили засновники свята Майкл та Браєн Маккомак у 1973 році у самий розпал холодної війни.
 І ця ідея дуже сподобалась багатьом народам світу. 


 
Выставка Всеукраинского конкурса детских рисунков
На Днепропетровщине продолжается реализация праздничных мероприятий, посвященных 80-летию создания области.

В частности, в Днепропетровске открылась передвижная выставка Всеукраинского конкурса детских рисунков, на которой представлено 80 лучших работ юных художников из Днепропетровщины и всей Украины. Она находится в Днепропетровской областной библиотеке для детей (ул. Ворошилова, 9) и будет работать до 31 октября.

 
Назад у минуле

На початку жовтня місяця до бібліотеки завітав гість, який читав у бібліотеці 60 років тому назад, коли був учнем 2-го класу однієї із найближчих шкіл. Валерій Пайков прийшов до бібліотеки свого дитинства з подарунком – книгою віршів «Под знаком Близнецов», яка видана в Санкт-Петербурзі. На згадку про себе залишив ще й автограф.

автограф

 
88-річчя Зінаїда Миколаївна Грієва

Своє 88-річчя у вересні місяці відсвяткувала Зінаїда Миколаївна Грієва – член Регіональної спілки письменників Придніпров’я, член Міжнародної Спільноти письменницьких спілок, а також лауреат літературних премій імені Олексія Крилова, Володимира Сосюри, Валер’яна Підмогильного. Має диплом міського конкурсу «Сузір’я муз Дніпропетровська». Напередодні дня народження вийшла 52 книжечка, яку автор залюбки подарувала читачам. «Зайчикові витівки» - це казки, які читались у програмі для дітей «На добраніч діти»

 

 
С праздником, уважаемые библиотекари!!!

 Поздравление 
с всеукраинским Днем  библиотек
                от читателей  
   Днепропетровской областной 
         библиотеки для детей!

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 11
Joomla inotur Finland