facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події
Події
Подяка

Всім відомо, що книга – це найкращий подарунок, а отримати його з рук автора – це велика честь.

Наша бібліотека висловлює щиру подяку за подаровані книжки українській письменниці, лауреату ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу на кращі твори для дітей «Золотий лелека-2008» Олені Володимирівні Крижановській. Вони написані українською мовою і вийшли в видавництві «Міські інформаційні системи», м. Львів. Серед подарунків наступні видання: «На межі міста і лісу», «Пригоди в Чарліссі. Лісова фентезі», «Чому вони так називаються? Наукові казки».

SAM 2309 639x479

SAM 2312 639x479

Книги Олени Володимирівни - гарний сюрприз для наших маленьких читачів. Вони неодмінно стануть у пригоді при знайомстві дитини з чарівним світом природи.

SAM 2317 639x852

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з книгами Олени Крижановської у нашій книгозбірні!

 
«Зелений пес»

Книги видавництва «Зелений пес», яке заснували відомі українські письменники і громадські діячі брати Капранови, добре знані нашим читачам. Вони несуть в собі заряд доброти і краси, збагачують знаннями та сприяють всебічному і гармонійному розвитку дитини.

SAM 9662 689x517

Нещодавно головна книгозбірня для дітей області одержала чудовий подарунок від ТОВ «Гамазин» - 20 примірників видань цього видавництва для дітей молодшого та середнього шкільного віку, що вийшли протягом останніх років в серіях «Для тих хто не любить читати», «12 балів», «Під партою».

Щиро вдячні батьки, бібліотечні працівники небайдужим людям, в першу чергу авторам української книги, які засобами художнього видання стимулюють сприятливе середовище для навчання і дозвілля наших дітей.

Запрошуємо усіх до захоплюючого світу героїв книг Вікторії Ярош, Ксенії Ковальської, Миколи та Марії Дмитрієвих та ін.

 
Міжнародний день дарування книг

Міжнародний день дарування книг

 

         14 лютого – це той день в календарі, який багатий святами. В низці свят і Міжнародний день дарування книг. Започаткувала його американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав син, який запитав маму, чому немає дня коли люди дарують один одному книги.

         Напередодні цього свята наша книгозбірня почала отримувати подарунки. Однією з перших зробила подарунок найменшим читачам дитяча письменниця Олена Запорожець-Усвіцька. Фото подарованих книг додаємо і звертаємось до вас: даруйте книги не тільки в цей день, даруйте дітям, друзям, своїм близьким і звичайно БІБЛІОТЕКАМ.

Книга – це найкращий подарунок!

SAM 9425 683x512

 
Приємна подія для книгозбірні

Приємна подія для книгозбірні – дарування книг, а якщо нових…

         За сприяння посла Канади в Україні – пана Романа Ващука від видавництва «Урбіно» бібліотека отримала примірники українського перекладу серії «Енн із зелених дахів», написаних видатною канадською письменницею Люсі-Мод Монтгомері, авторкою книг для дітей. Читачі чекали на продовження, бо в фонді бібліотеки є примірники книг з початком історії про дівчинку-сироту.


List2-1 002 642x881

         Гарний подарунок для читачів книгозбірні напередодні Міжнародного дня захисту дітей та літа, коли є час для улюблених книг та читання.

P1030749 642x482

P1030753 642x482

P1030754 642x482

 
Лауреати премії ім. П. Куліша 2015

Названо лауреатів міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша за 2015 рік

 

Серед діячів літератури та мистецтва – два мешканця Дніпропетровщини – письменник, тележурналіст, засновник і незмінний редактор художнього й публіцистичного щомісячника «Бористен» та його релігійного додатку «Наша Церква – Київський Патріархат» Фідель Сухоніс
та дитяча письменниця
Еліна Заржицька – за книжку казок та легенд «Великий луг над Дніпром». Їх кандидатури обрано з понад 300 подань і пропозицій з усіх регіонів України та закордону.

 

Почесну міжнародну відзнаку 1 березня 2011 року, за сприяння Національної спілки письменників України і міжнародних громадських організацій, заснували Клуб творчої інтелігенції «Оберіг-Чернігів» та Волинське товариство «Світязь» – для розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 11
Joomla inotur Finland