facebook 4394Twitter 1BloggerLOGO KO

Головна Події
Події
Письменник і молодь

Зустрічі з читачами, особливо юними, – це одна з найцікавіших сторін письменницької праці. Найбільш приємно і важливо для письменника, коли ці зустрічі відбуваються в формі діалогу, живого спілкування автора з читачами. Саме такі зустрічі постійно запроваджуються в Дніпропетровський обласній дитячий бібліотеці, що давно вже стала осередком культурного і творчого виховання молоді, містом зустрічі учасників студії «Джерело», які опікуються літературою для дітей і юнацтва. Колектив бібліотеки під керівництвом директора Ольги Іванівни Шарабури – це справжні ентузіасти своєї праці, які добре знають дніпропетровських письменників і часто запрошують їх на зустрічі зі школярами.

qq2

 
Канікули – з книгою!

Цьогорічний Всеукраїнський тиждень дитячої і юнацької книги, або тиждень дитячого читання в обласній бібліотеці для дітей відкрили напередодні канікул, щоб привернути увагу дітей до бібліотеки, книги, читання.
         На відкриття запросили учнів 3-А класу середньої школи № 67 (класний керівник В.В.Коверко). Дітям була представлена мультимедійна презентація «Весна-красна в гості завітала». Провідний бібліотекар відділу мистецтв Баланчук С.В. познайомила читачів Діти отримали яскраві враження від побаченого.
         Кожного дня в дні канікул в бібліотеці на дітей чекають перегляди нової літератури та періодичних видань, святковий концерт, читацький аукціон та безкоштовні перегляди дитячих фільмів, мультфільмів у бібліотечному кінозалі.бібліотеки з живописними полотнами російських та українських художників та музичними творами П.І.Чайковського і Й.Штрауса.

qq

 
Зустрічі з письменниками Дніпропетровщини

19 березня в стінах бібліотеки відбулися дві зустрічі: з відомою Дніпропетровською письменницею романісткою Олександрою Кравченко і учнями ЗСШ№23,  та поетом,  перекладачем і журналістом Павлом Кашаєвим з учнями ліцею№100 та ЗСШ№28.

Про славну історію нашого народу, про племена скіфів і загадкових амазонок, про сенсаційні факти історії, пов’язані з пошуками чаши Грааля, про все це дізналися учні з вуст самої письменниці – Олександри Петрівни Кравченко ( Девіль ).
  Зачаровані лірикою віршів про кохання та любові до матері і рідного міста, учні слухали та задавали питання про життя і творчість багатогранній та яскравій особистості – Павлові Миколайовичу Кашаєву.

index clip image002

 

 
<< Первая < Предыдущая 11 Следующая > Последняя >>

Страница 11 из 11
Joomla inotur Finland