Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Get Adobe Flash player

Notice: Undefined offset: 1 in /home/biblioch/biblio-child.dp.ua/www/templates/dd_schoolsfun_48/library/Artx/Content/Item.php on line 68

Мультимедійна презентація для молодшого шкільного віку / комп. верстку набір та оформ. підгот. Л.В.Тараненко, О.Б.Буц, О.Л. Орлова, А.Ю. Король; відпов. за вип. О. О. Прокопович-Ткаченко. – Д.: КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей», 2019. – 32 с.
Люди, щоб жити між собою по справедливості, дружно і без образ, придумали такі правила - закони, знання яких допоможе захищати свої інтереси, правильно оцінювати інформацію про все, що відбувається і реагувати на протиправні дії, знати як вести себе в складній ситуації.
Права дитини – це певні можливості, що надаються вам, дітям, для того, щоб жити і дорослішати. Інакше кажучи те, що ви можете робити і в чому вам не можуть відмовити, щоб повноцінно жити. Але не слід забувати, що в кожного з вас ще є й певні обов’язки. Тож не забувайте їх дотримуватися щодня.

#ДоДняЗахистуДітей #письменники_та_діти

Образок Олексій, учень 5 класу Іскрівської ЗШ І-ІІІ ступенів Петрівський район Кіровоградська область
Вірш Оксани Радушинської

Театралізований захід до дня захисту дітей за сценарїєм Чорної Л. М. "Діти- наше майбутнє"

Смелянцева Маргарита, учениця музичної школи №4 м. Кропивницкого
Олександр Архангельський «У рябого котика»

Ольга Рєпіна «Медогляд»
Читає провідний бібліотекар відділу довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування Орлова О. Л.

Мар’яна Ягла «Не обрізай дитині крила» із збірки «Занадто рано стали ми дорослими»

Максим Старовий, учень 5 класу Іскрівської ЗШ І-ІІІ ступенів Петрівський район Кіровоградська область
Вірш Оксани Радушинської із збірки «Сонячне зайченя»

Сопільняк Марія, учениця КЗО НВК №71, 4 Арх клас, м. Дніпро
Еліна Заржицька «Невдячна муха»

Потьомкін Михайло, учень КЗО НВК №71, 4 Арх клас, м. Дніпро
Людмила Левченко «Джоломія»

Багнюк Орина, учениця КЗО НВК №71, 4 Арх клас, м. Дніпро
Ольга Рєпіна «Кошеня»

Строченко Даніїл, учень КЗО НВК №71, 4 Арх клас, м. Дніпро
Ольга Рєпіна «Курячий бог»

Тєстоєдов Ярослав, учень КЗО НВК №71, 4 Арх клас, м. Дніпро
Іван Андрусяк «Кольорові приколи»

Зоя Березовська «Поший мені, мамо, костюм їжачкові»

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької «Легенда про трьох братів»

"Діти у мистецтві"

Попко Максим, учень СЗШ № 147, 3 Д клас м. Дніпро.
Еліна Заржицька «Як козак у морського царя служив»

Бутирін Матвій, учень КЗО НВК 71, 4Арх клас.
Петро Осадчук "З тобою"

Попова Поліна, учениця 9 класу школи №115 м. Дніпро
Рутківський Володимир «Джури: характерники»

Лялькова вистава за оповіданням Тетяни Череп-Пероганич "Книга ростить людину"

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької «Як черепаха Наталка Старий Дуб врятувала»

Баленко Єгор учень 5 класу школи №4 м. Кам’янське
Олена Ляшенко «Як сом бачив сон»

Поліна Дзюзюра, учениця 4 класу ЗОШ №20 м. Кам’янське
Марія Дружко «Казка»

Михайло Массон, учень 4 класу ЗОШ №20 м. Кам’янське
Микола Миколаєнко «А би дров не наламати»

Гузєєва, Н "Жила собі дівчинка: День народження Борчика"
Читає завідувач відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Світлична А. В.

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької "Про кабанчика"

Презентація книги "Родзинки" (вибрані фрагменти музичних вистав) Валентини Фалькової. Артисти авторського дитячого музичного театру "Надія" ДДМШ №3 виконують "Пісню Пані Ритмики" зі спектаклю Валентини Фалькової "Музичний бал" за сценарієм Олени Швець-Васіної. Концертмейстер - Ірина Єгерєва.

Ритмічно все повинне залюбки рости –
І квіти, і, звичайно, діти.
А хто кульгає, шкандибає у житті –
Не знає, де йому подітись.

Вивчайте ритміку, крокуйте з нею в світ!
Рух – запорука від інфаркту.
Здоров’я буде, навіть, і на схилі літ,
Як не залишитеся поза такту!

Мультфільм за казкою Еліни Заржицької «Як вуж намагався гадюкою стати»

Людмила Левченко "Літній дощ".
Читає Бубир Катерина, КЗО НВК № 71, 4Арх клас, м. Дніпро

Будєнков Свєтозар, учень 2 класу, гімназії №6, м. Кам'янське

Шматко Софія, 1 клас, гімназія №6, м. Кам'янське

Образок Олексій, учень 5 класу Іскрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівський район Кіровоградської області. Керівник Захарчук Марина Миколаївна

Шматко Софія, 1 клас, гімназія №6, м. Кам'янське

Пілянська Анастасія, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №4 ім. А. С. Макаренка", 1-Б клас, м. Кам'янське.

Слабченко Ростислав, гімназія №6,2 клас, м. Кам’янське

Надія Красоткіна "День вишиванки"

Кліп родини Чорних до Дня Вишиванки.

Баланко Єгор, Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №4 ім. А. С. Макаренка", 5 клас, м. Кам'янське

Канава Іван, гімназія № 6, 2 клас, м. Кам’янське

Надія Красоткіна "Вишиванки"

Вірши Інни Іщук і Володимира Рутковського
Читають юні актори театру "Балаганчик" ДМШ №13

Збаранська Маргарита, гімназія №6,2 клас, м. Кам’янське

Демашова Анна, учениця 1 класу гімназії №6 м. Кам'янське

3D тур!

Нові книги

Вхід на сайт

Copyright © 2020 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.