Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

Завжди приємно відкривати щось нове, особливо, коли ти тільки ступив на шлях знань. Широко відкриває двері до знань бібліотека, у якій кожна дитина може знайти багато цікавого і корисного. Сьогодні до бібліотеки завітали діти зі школи «Абрикос» і хоч це їхнє перше відвідування закладу, вони проявили свою ерудицію, надавши відповіді на непрості запитання від «Чаклуна». Познайомились із відділами бібліотеки та дізналися, про цікаві книги, які тут зберігаються.

3D тур!

Нові книги

VCNT - Visitorcounter

Сьогодні 11

Вчора 62

За неділю 301

За місяць 238

Всього 3336

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2020 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.