Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

З нагоди свята Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей підготували книжкову виставку "Рідну мову люби, поважай, вивчай,знай!", низку цікавих заходів як офлайн так і онлайн.

Фахівці бібліотеки не могли святкувати без улюблених читачів.📚 Тому, разом із дніпровською письменницею Еліною Заржицькою, завітали в гості до читачів-учнів СШ23. Діти дізналися цікаві факти про виникнення та розвиток української мови, а пані Еліна розповіла про те, що надихає її на творчість, як народжуються герої книжок та поділилася планами на майбутнє.

3D тур!

Нові книги

VCNT - Visitorcounter

Сьогодні 12

Вчора 62

За неділю 302

За місяць 239

Всього 3337

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2020 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.