Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Про бібліотеку

Мультимедійна презентація для молодшого шкільного віку / комп. верстку набір та оформ. підгот. Л.В.Тараненко, О.Б.Буц, О.Л. Орлова, А.Ю. Король; відпов. за вип. О. О. Прокопович-Ткаченко. – Д.: КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей», 2019. – 32 с.
Люди, щоб жити між собою по справедливості, дружно і без образ, придумали такі правила - закони, знання яких допоможе захищати свої інтереси, правильно оцінювати інформацію про все, що відбувається і реагувати на протиправні дії, знати як вести себе в складній ситуації.
Права дитини – це певні можливості, що надаються вам, дітям, для того, щоб жити і дорослішати. Інакше кажучи те, що ви можете робити і в чому вам не можуть відмовити, щоб повноцінно жити. Але не слід забувати, що в кожного з вас ще є й певні обов’язки. Тож не забувайте їх дотримуватися щодня.

3D тур!

Нові книги

Статистика сайту

Сьогодні 10

Вчора 34

За неділю 10

За місяць 610

Всього 610

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2021 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.