Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Рекомендовані книжки:
Люк Пірсон Гільда і троль / текст та малюнки Люка Пірсона / пер. з англ. Володимир Чернишенко. — Київ: Artbooks, 2018.
Світлана Тараторіна, Наталя Левицька Оця Марія звірів малювала. — Київ: Видавництво, 2020. — 82 с.
Аннемарі Ван Герінґен Коко та маленька чорна сукня /текст та ілюстраціїАннемарі Ван Герінґен / переклад з нідерланської Сергія Святенко. – Київ : Артбукс, 2016. – 32 c.
Ітзіар Міранда, Хорхе Міранда Фріда / Коко текст Ітзіар Міранда, Хорхе Міранда, ілюстрації Лоли Костехон та Фернандез де Гамбоа / переклад з іспанської І. Брайко. – Київ : Nebo Booklab Publishing, 2017. – 48 c.
Ярина Винницька, Юлія Табенська, Дмитро Осипов. Наречена / ідея Ярини Винницької та Дмитра Осипова, текст Ярини Винницької, ілюстрації та оформлення Юлії Табенської. — Львів : Terra Incognita, 2017.
Меґан МакДоналд Джуді Муді / текст Меґан МакДоналд, ілюстрації Пітера Рейнолдса / переклад з англійської Наталії Ясіновської. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 144 c.
Сер Стів Стівенсон Агата Містері. Таємниця Фараона / текст Серм Стівм Стівенсонм, ілюстрації Стефано Турконі / переклад з англ. Володимира Чайковського. — Київ: Рідна мова, 2017. — 128 с.
Алан Бредлі Солоденьке на денці пирога / переклад з англійської Марії Лапенко. — Харків: КСД, 2016. — 336 с.
Анна Хьоґлунд Бути мною / текст та ілюстрації Анни Хьоґлунд / переклад з швед. Юлії Юрчук. – Київ:Видавництво, 2016. – 84 с.
Сара Андерсен Це серйозно! Антидепресивна книжка для дівчат у малюнках Сари Андерсен. – Харків: Віват, 2016. – 112с.
Сімона де Бовуар Друга стать (у 2-ох томах) / переклад Наталія Воробйова, Павло Воробйов, Ярослава Собко. – Київ : Основи, 2017. – 368 с.+368 с.
Підготувала бібліотекар відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Ярова Л. В.

3D тур!

Нові книги

Статистика сайту

Сьогодні 5

Вчора 90

За тиждень 519

За місяць 95

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Copyright © 2022 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.