Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей

Вітаємо на сайті Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей - головної дитячої книгозбірні Дніпропетровщини. Матеріали сайту призначені для дітей, батьків, педагогів та бібліотечних фахівців.

Get Adobe Flash player

Комунальний заклад культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей». Бібліотеку започатковано у 1922 р. як дитячий відділ при міській бібліотеці. Статус обласної бібліотеки присвоєно у 1935 р.

Бібліотека є методичним центром для 77 міських та районних спеціалізованих бібліотек для дітей, а також сільських і селищних бібліотек області з питань обслуговування дітей, постійно надає консультативну та практичну допомогу бібліотекам і закладам, що обслуговують дітей та займаються їх вихованням і навчанням.

Щорічно обласна бібліотека для дітей обслуговує понад 16 тисяч читачів, які відвідують бібліотеку близько 80 тисяч разів на рік, їм видається більше 319 тисяч примірників видань.

Бібліотечний фонд налічує близько 170 тис. документів, в тому числі близько 800 аудіокниг, щорічно передплачується близько 200 назв періодичних видань.

Робота бібліотеки базується на творчому партнерстві з закладами освіти, культури, центрами розвитку дітей, державними установами, громадськими організаціями.

Пріоритетними напрямками діяльності бібліотеки залишаються заохочення дитини до читання, популяризація найкращої української та світової літератури для дітей, розвиток творчих здібностей підростаючого покоління.

Поряд з традиційними формами надання інформації користувачам-дітям, бібліотека впроваджує сучасні новітні технології.

Отримавши в 2004 році доступ до всесвітньої мережі Інтернет, бібліотека активно продовжує свій розвиток на шляху комп'ютеризації бібліотечних процесів. В бібліотеці діє Інтернет-центр, в якому обладнано 10 комп'ютерних місць для надання безкоштовного доступу до Інтернету та отримання сучасних інформаційних послуг.

Бібліотека має власний логотип і гімн.

Бібліотека рекомендує

Нові книги

Вхід на сайт

Copyright © 2019 Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей  Всі права захищено.