Кожен письменник, поет чи композитор, має у собі іншу особистість. Ні, це не алюзія на Біллі Міллігана та його множинні особистості. Просто кожен автор, так чи інакше, має бути гарним психологом, аби встановити міцний та непорушний контакт із читачем.
Нам з вами пощастило вдвічі. Адже до нас у гості завітала Ольга Геннадіївна Рєпіна. По-перше, не кожен день ми з вами маємо змогу поспілкуватися із справжнім письменником. А по-друге, авторка має дві вищі освіти – геофізика та психологія.
Тож, кому, як не Ользі Геннадіївні, знати про ті самі «струни душі», яких треба торкнутися своїми словами!
Письменниця ділилася не тільки творчими успіхами, проте й згадками про працю у газетах міста, психологом у середній школі, старшим викладачем на кафедрах філософії та психології у Національному гірничому університеті та ДНУ ім. О. Гончара. Авторка й досі є експертом з психології у громадських фондах.
Знов ми бачимо, що творча людина – це різностороння людина! Адже пані Ольга відома в Україні не лише як письменник, а і журналіст та практикуючий психолог. Її високо цінують як літературного та арт-критика. Про свій досвід письменниця розказала молодшому поколінню.
Ольга Геннадіївна має понад 75 наукових публікацій у фахових виданнях, проте для дітей в її добутку теж знайдеться багато різних творів. Авторка – дослідник дитячої літератури. Вона пише психологічні казки, які друкує під псевдонімом Оля Олгері. Серед її книг: «Приключения Васи Волгина и его друзей», «Наш засіб Макропулоса», «Світло не в моєму вікні» та багато інших.